Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW 2011-2013 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Bądźmy szczerzy- fajny kompakt w niskiej cenie. Dobrze wyposażony. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo przypomina Opla :). W koncu General Motors. Uważam, że Cruze odmieni wizerunek marki. W końcu bardziej przypomina astrę niż lacceti. Oby wizyty w serwisie ograniczały się do planowanych.
~qharon
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Piękne auto, na pewno godne polecenia, na pewno ładniejsze od astry IV i wcale nie gorzej wykonane, chevrolet w końcu oderwał się od tego dziwnego myślenia po \"koreańsku\" i wrócił do korzeni! brawo!
~robson
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Samochód rodzinny, dość szybki. Wygląd robi wrażenie, nie tylko na mnie. Im dłużej jeżdżę tym bardziej mi się podoba.Tylko trochę za dużo pali.Uwaga na dziury można odczuć.
~Arturro
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Niestety, za cenę 52000 PLN nie ma pojazdów o podobnym wyposażeniu, komforcie podróżowania i estetyce wnętrza i nadwozia
~cześ
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Mam kontakt z Astra III i Astra IV. W moim odczuciu są mniej pakowne, brzydsze...i lżejsze
~Zuzia
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
świetny samochod za rozsadne pieniadze . polecam wszystkim po 3 latach 0 usterek...serio zero.
~Michał
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Całokształt na jeden wielki plus dla tego samochodu. Uważam że stosunek jakość do ceny jest bardzo optymalny
~MERY
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO AUTA MAM GO PÓL ROKU