Oceny Chevrolet Cruze Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW 2011-2014

Chevrolet Cruze Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW 2011-2014

4,1
~R2p
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Moje autko to Lt. Navi odblokowane nie zintegrowane z systemem samochodu przez co mozna dograć mape wersje na androida lub windows ce podgrzewane fotele mocno grzeja na plus 3 stopnie regulacji ,szyby elektr przod tyl bez problemu Silnik praca wzorowa cicho rownie pracuje raczej spokojny choć wczesniej mialem v6 wiec troche roznicy w mocy jest ale bez tragedi nalezy zwrócić uwage nie każdy nadaje sie do gazu są wyposaożone w glowice kl7...
~Damian
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Przesiadłem się ze starszego samochodu klasy D na nowsze niskobudżetowe auto klasy C. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż stare sentymenty wiecznie żywe. Na plus bezawaryjność, doskonała widoczność, dużo miejsca pod maską, duży bagażnik, całkiem dobre audio. Na minus wyciszenie, stuki w zawieszeniu (szczególnie zimą), słaby nawiew (szyby boczne potrafią zamarznąć). Czasem przymuli kilka sekund po odpaleniu. Siedzenie wytarte na boku pomimo...
~Rednay
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Auto w swoim segmęcie cenowym nie ma jak dlamnie rywala, jest klima, podgrzewane fotele, pełna elektryka szyb lusterek, bardzo fajnie grające audio, nowoczesny desain, a za razem czytelny i nie przepchany informacjami. Kupiłem go z przyczyn ekonomicznych i jak do tej pory jestem zadowolony. Bardzo mały koszt utrzymania w porównaniu do mojej byłego pojazdu "Renault"
~Aramis
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Cześć, posiadam Cruza po liftingu z instalacją gazową od nowości, auto nigdy nie zawiodło, jeździ się bardzo dobrze, auto jest pojemne zarówno w środku jak i posiada duży bagażnik, oczywiście porównując je z innymi autami kompaktowymi.
2,9
~JJ23
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Krótko: oprócz fajnego audio jak na tą klasę samochodu, bezbłędnego zestawu bluetooth oraz ładnej stylistycznie karoserii, nie widzę podstaw żeby kupić chevroloeta Cruza. Cruze to od niedawna mój samochód służbowy.
~Mateusz Narczyk
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Auto dobrze wyposażone z dobrych materiałów co do wartości
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
10,5
11,1
3,4
~Dariusz
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Całokształt nieźle, zaskoczyła mnie możliwość słuchania audio przez blutooth.
3,1
~pstach2
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód kupiony oczami - ładnie sie prezentuje. Instalacja gazowa.
~bielas87
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Super auto wygodne i bardzo przestronne, a przy tym bardzo nowoczesne i dobrze wyposażone
~mrmagoo82
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za tą cenę w tej klasie auto jest naprawdę dobre. Ma swoje mankamenty, bywa głośne i ślinik rozkręca się dopiero przy 3tyś obrotów.
Chevrolet Cruze Hatchback 5d