Lista ocen Chevrolet Cruze Kombi (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~osa_twist
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Pozycja za kierownicą bardzo wygodna i pewna. Podróż 600km bez bólu pleców :) Bardzo duży kokpit . Wizualnie wolę prostsze rozwiązania. Niby wszystko pod ręką jednak np. po 2 latach nie przyzwyczaiłem się do kilku przycisków. Np. żeby włączyć klimę trzeba te 2 sekundy popatrzeć, żeby nacisąć dobry przycisk. Jakośc materiałów b.dobra. Śmiem twierdzić, że lepszą niż w Golfie z tego rocznika.
~Łukasz11
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Ergonomia mojego auta nie rodzi większych problemów. Na początku można się chwilkę gubić wśród przycisków ale wszystko jest dobrze oznaczone i jest tam gdzie powinno być. Chwilka przyzwyczajenia jak z każdym nowym autem i jest OK. Niektórzy narzekają na pokrętło regulacji temperatury ale mnie to nie dotyczy. Jak dla mnie im prościej tym lepiej a w Cruzie jest bardzo dobrze.
~Patrick
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Bez zarzutu, wszystko jest pod ręką i na swoim miejscu i po przesiadce z innego auta nie miałem problemu z odnalezieniem się. Jakoś wykończenia jest poprawna, póki co o dziwo skoro auto ma 9 lat, nic nie skrzypi, ale jakość tworzyw mogła by być troszkę lepsza w tym modelu. Mimo to plastik wygląda bardzo ładnie i jest miły w dotyku.
~CyberVampir
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Wszystko pod kontrolą. Jedyną wadą ( dla niektórych ) może być możliwość zahaczania kolanem o pokrętło regulacji temperatury. Mi się to jednak jeszcze nie zdarzyło więc nie można tego demonizować. Auto jest wykonane pod względem ergonomicznym tak, jak powinien być wykonany współczesny kompakt.
~Lukasz
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Wnętrze zaskakuje bardzo dobrymi walorami ergonomicznymi jak i stylistycznymi. Jak by nie znaczek chevroleta na kierownicy - Insygnia (dokładnie takie samo wnętrze). Materiały wykończeniowe jak za tą cenę - rewelacja (zwłaszcza tkanina na desce rozdzielczej)
~meczek
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Przełączniki czytelne, multifunkcyjna kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, siedzenia regulowane w 3 płaszczyznach. Szału nie ma ale wszystko jest na swoim miejscu
~qualaleppa
Kombi 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Wszystko jest dostępne i raczej intuicyjne, ale radio z navi mogłoby być nieco bardziej przejrzyste i prostsze. Wszak obsługuje się to często w trakcie jazdy.
~kenet
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
wszystko co potrzebne pod ręką, jedyną drobnostką to brak zblokowania podłokietnika który przy mocniejszym oparciu zmienia pozycje
~jeremino
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
posiadam wersję lS+ daje znać brak podłokietnika, siatki oddzielającej bagażnik, pozostałe rzeczy mile zaskoczony,pozytywne.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Kombi
9,3
9,2
~Marcin
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Wystarczająca liczba schowków i uchwytów. Intuicyjna obsługa przełączników i radia.
Chevrolet Cruze Kombi