Lista ocen Chevrolet Cruze Kombi (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Jak na samochód klasy niższej C jest sporo miejsca w środku. Dobra regulacja fotela kierowcy i pasażera w 6 płaszczyznach oraz kierownica regulowana w 2 pozwala wygodnie zająć miejsce z przodu. Sporo miejsca na nogi. Mam zainstalowane 2 foteliki 1 za drugim i daje radę. Oczywiście to nie Mondeo ale i klasa samochodu nie ta. Na tylnych fotelach miejsca jest wystarczająco ale bez sensacji. Bagażnik w wersji kombi ma 500 l i jest całkiem pojemny,...
~Łukasz11
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
No i tu nie ma o czym za bardzo pisać. Mój kompakcik jest bardzo obszernym autem. Czy to podróżuję z przodu, czy z tyłu miejsca nie brakuje. Fotele są bardzo wygodne. Pozycja za kierownicą doskonała (po odpowiedniej regulacji kierownicy i fotela). Przestrzeń bagażowa zadowoli chyba każdą rodzinę - przynajmniej moja jest zadowolona. Standardowe 500l (w rzeczywistości troszkę mniej) do linii okien to chyba akurat. Standardowa siatka oddzielająca...
~Patrick
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Jako kierowca przy wzroście 173 cm nie mam zastrzeżeń. Żona siedziała wcześniej na miejscu pasażera obok i nie narzekała. Obecnie siedzi z córeczka która jest w nosidełku z tyłu z zamocowaną bazą. Obie nie mają problemu i nie narzekają na brak miejsca. Jeździ się komfortowo, póki co zrobiliśmy najwięcej 550 km w jedną stronę i nie odczuliśmy braku zmęczenia.
~osa_twist
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Nie czuć niedosytu. Obecnie mam nowego Fiata Tipo Sedan - samochód 15cm krótszy, jednak miejsca z tyłu jest więcej we Fiacie. Bagażnik duży nie raz na potrzeby firmy z otwartymi siedzeniami się przydał i zmieścił wielę kartonów. 4/5 gwiazdek - Octavia tych samych gabarytów ma 100l. więcej. Więc jak widać mogło być jeszcze lepiej.
~CyberVampir
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Mam 176 cm i mieszczę się bez problemu. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli ktoś nie jest koszykarzem to nie powinien narzekać. Miejsca na bagaż też jest pod dostatkiem. Poza tym, w odróżnieniu od pchełek typu Ceed SW czy i30 CW, cruze kombi to kawał auta, niewiele mniejszy z zewnątrz niż mój poprzedni passat b6.
~qualaleppa
Kombi 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Z tyłu mogłoby być nieco więcej miejsca na nogi. Nissan Primera, którym jeździłem wcześniej, miał rozstaw osi tylko o 2 cm większy, a miejsca z tyłu duuuużo więcej.
~kenet
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Nikt nie narzeka typowa wielkość jak na kompakta wszyscy sie mieszczą przy foteliku dla dziecka komfortowo obok pojedzie tylko mama środkowe miejsce nie polecam
~Leszek - ZS KRK
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Wersja kombi, więc dobrze. Są większe auta w tej klasie, ale i są mniejsze. Dla mnie przestrzeń optymalna (z tyłu dla dzieci - również).
~meczek
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Z przodu komfortowo, z tyłu moim zdaniem mało miejsca. Mam wpięte 2 foteliki dzięcięce, mój pierwszy zakup to folie ochronne na przednie siedzenia.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Kombi
9,3
9,2
~jeremino
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
w tylnej kanapie pojawia się problem po włożeniu dwóch fotelików:) najlepiej aby między nimi jechała teściowa nic większego nie wejdzie
Chevrolet Cruze Kombi