Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smarek
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Mając 187cm wzrostu nie mam żadnych problemów z przestrzenią jako kierowca, za moim fotelem spokojnie usiądzie jeszcze wygodnie osoba średniego wzrostu. Ale osoby wyższe mogą odczuwać dyskomfort podczas długiej podróży. 5 osób w aucie na krótkim dystansie jechało wygodnie, dalej nie testowałem. Bagażnik przywoity, jak dla mnie 450 litrów wystarczy w zupełności, choć przy pakowaniu dużych reczy mogą denerwować zawiasy, które wchodzą do...
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Miejsce dla kierowcy -idealne!!!!Ten wygodny fotel. Miejsce pasażera z przodu tez ok. Ale jeżeli z przodu ma się siedzieć wygodnie to oczywiście kosztem pasażerów z tyłu. Tam dla osób powyżej 175 cm jest wtedy ciasno i mają mało miejsca na nogi. Poza tym tylne fotele-mimo że jeżdzę jako kierowca- są za twarde i za wysokie. Podłokietnik z tyłu jest dobrym rozwiązaniem.
~Kornik
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Jestem wysoki i "potężny". Jeździłem Superbem i to był mój gabaryt. Ale tu jest mi wygodnie. Nie ma nadmiaru miejsca, ale samochód tak otula kierowce, że jest wygodnie i nie czuje się ciasnoty. Plusem jest to że mogę wygodnie jechać z tyłu (190cm wzrostu), nawet wtedy gdy fotel kierowcy ustawię dla siebie. Baaardzo pozytywne zaskoczenie.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Myślałem, że będzie lepiej. Kierowca ok. miejsca dla pasażera z tyłu raczej mało. a jak się trafi wysoki gość z tyłu to już źle. Samochód jest krótszy od Forda Mondeo o 3 cm i miałem nadzieję, że będzie miał podobnie dużo miejsca a tu niestety porażka. Stało się to chyba dlatego,że bagażnik ma sporą pojemność bo 450 litrów.
~Marek
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Przestrzeń kierowcy jest regulowana, przeszkadza jedynie konsola srodkowa na prawe kolano, nie jest to głeboka pozycja za kierownicą jak w przypadku BMW, ale komfortowe dobrze trzymajace fotele dają radę. Pasażerska przestrzeń z tyłu zmniejsza sie proporcjonalnie do komfortu przestrzeni kierowcy :D
~Rozczarowany Klient
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Bardzo pojemna konstrukcja nadwozia dająca komfort podróży na dalekich trasach. Mankament to zmniejszające powierzchnie bagażnika zawiasy klapy chowające się do wnętrza bagażnika zmuszające użytkownika do kombinacji w zakresie ułożenia bagaży.Rozwiązanie chyba nie do końca przez producenta przemyślane.
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Tutaj miodzio, bardzo dużo miejsca w środku samochodu, bardzo wygodnie się siedzi, jedyne co mnie denerwuje, to jasna tapicerka, która może się szybko ufaflunić :) Dlatego zakupiłem pokrowce na siedzenia ;) Z tyłu również nie ma co narzekać na ilość miejsca, zatem tutaj stawiam bardzo duży plus.
~Leszek 1973
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Przestronny i wygodny samochód, bardzo dobra szczególnie z przodu, jedynie z tyłu miejsca nad głową dla wysokich pasażerów może okazać się zbyt mało ale wg mnie i tak z tyłu jest o niebo lepiej jak np w oplu insigni która gabarytowo jest większa a wydaje się w niej z tyłu ciaśniej.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Jak na klasę auta przestrzeni jest całkiem sporo. Co prawda, za wysokim kierowcą miejsca jest mało, ale inni w tej klasie mają jeszcze gorzej. Bardzo dużym minusem jest bagażnik, ale nie tyle jego wielkość co zawiasy wnikające do środka.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Sedan
11,1
10,4
~Tomasz
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Dla czterech osob miejsca jest w sam raz. Fotele bardzo wygodne. Kanapa tez bardzo wygodna. Bez problemu mozna jedzac nawet kilkanasci godzin. Bagaznik tez ok, jedyna wada to zawiasy wchodzace w przestrzen bagaznika.
Chevrolet Cruze Sedan