Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~laki
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Doskonałe auto za stosunkowo niewielką cenę. Warto pojeździć konkurencją aby się o tym przekonać. Ja jechałem na jazdę próbną Lancerem DID i z ciekawości zajrzałem do chevroleta. Pojechałem pobawiłem się, potem pojechałem zobaczyc Lancera 2.0 DID który już nie zrobił szału a był o 20 tys droższy. Wróciłem jeszcze raz przejechałem się z rodziną pojeździłem Corollą i jeszcze czymś (nie pamietam) i decyzja była oczywista.
~smarek
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Co prawda kupiłem wersję demonstracyjną z salonu(miała przejechane 8tyś km), ale za to 16 tysięcy zł taniej (!!!) niż prosto z fabryki:D Konkurencja pod tym względem się chowa, bo oferują za tę samą cenę gorsze wyposażenie, albo słabe silniki - porównywany przeze mnie Mitsubishi Lancer za tę cenę oferował słabszy silnik, a diesel z tym samym wyposażeniem był o kilka tyś zł droższy, niż nowiutki Cruze.
~Jaronek
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Nie było chyba samochodu który za taką cenę (ja swojego zapłaciłem 57 000, wersja LT z wyprzedaży rocznika), miał naprawdę solidne wyposażenie, obejmujące chociażby tempomat, klimę i wszystkie szyby el. (co i teraz zdarza się, że nie jest standardem). Ze swoim wyglądem i wykończeniem wnętrza bez wstydu mógłby stawać obok samochodów z wyższego segmentu.
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto jako nowe było tanie. Co nie usprawiedliwia tego że jest fatalne. Tym bardziej że gdy czytasz tą opinie drogi Kolego lub Koleżanko zapewne wiesz że możesz wybierać tylko spośród aut używanych, a te o dziwno trzymają cenę. ( Ja za swojego 7-latka wziąłem 26 tyś a nowy kosztował 47).
~Leszek 1973
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Warto skorzystać z promocji które u dilerów oferowane są dość często a wtedy to autko wyda się jeszcze bardziej udanym zakupem ale i tak nie jest żle a wręcz bardzo dobrze.Po prostu dobre , funkcjonalne, rodzinne auto w rozsądnej cenie.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za tą cenę samochód jest jak najbardziej godny polecenia i dodatkowo wyróżnia się w tłumie. W okolicy jeszcze nie widziałem drugiego samochodu, bardzo ciekawa boczna i przednia linia nadwozia. Widać że projektant nie odwalił \"lipy\".
~Marek
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Jak na auto za ok 25 tyś zlotych z tego rocznika to bardzo dobry wybór, taniej niz osławione passerati a jednak znajdziemy tu duzo opcji juz w standardzie ktore trzeba doplacac w innych markach
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Za niską cenę otrzymujemy nowy i ładny samochód. Podstawowe wyposażenie jest lepsze niż w innych autach tej klasy. Warto jednak wybrać inny silnik niż podstawowy, oraz wyższą wersję wyposażenia.
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Bardzo, bardzo podoba mi się autko stylistycznie, kolorystycznie, bogate wyposażenie i ten wzrok i oglądanie się ludzi na chodnikach - bezcenne ;) Pozdrawiam :) W razie pytań zapraszam na gg 9065326

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
W tym segmencie myślę, że znajdziemy mało samochodów które będą lepsze. Ogólnie jestem zadowolony z zakupów. Części zamienne również w przyzwoitej cenie.
Chevrolet Cruze Sedan