Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Warszawiak
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak za tą cenę to bardzo dobrze. Jeździłem wieloma droższymi autami i wcale nie było ciszej, mogę powiedzieć że wyciszenie kół jest nawet lepsze niż u konkurencji. Przy dużych prędkościach nie słychać nadmiernie opływającego wiatru, dobrze że silnik a może tłumiki fajnie \"brzmią\" bo jest słyszalny w środku przy mocniejszym wciskaniu gazu.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jest cicho, ale do 120 km/h. Później może być, ale silniczek, powietrze już słychać. Ale jest rozwiązanie: włączyć głośniej radio, które jest dla mnie jako jedyna największa wada Cruza- jego porażką. Nagłośnienie i jego jakość jest poniżej średniej. Gorsza niż w Lacetti - poprzedniku Cruza, nie mówiąc nic o moim poprzednim autku. Ale nie ma aut bez wad.
~Leszek 1973
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Mimo że to ropniak jest w nim całkiem cicho, czasami ma się wrażenie że jedzie się benzyną. Jedyne co na początku było denerwujące a do czego się już przyzwyczaiłem to stuki dochodzące do uszu z zawieszenia przy przejeździe przez poprzeczne nierówności. Nie jest to może dokuczliwe ale trudno tego nie zauważyć.
~smarek
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Bardzo cichy jak na diesla (bo common-rail), szum opon też nie przeszkadza, świstów powietrza nie słyszałem. Przy radiu włączonym na 1/4 głośności pozostaje słyszalny cichy pomruk silnika, żadnych innych odgłosów. Jazda w dłuższej trasie nie męczy. Nawet przy przyspieszaniu jest dobrze, bo silnik nie wyje.
~Piotr
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Świetne wyciszenie odgłosów toczenia kół oraz odgłosów opływającego karoserię powietrza. Chevrolet średnio sobie poradził z wyciszeniem zawieszenia, na niektórych nierównościach jest słyszalne. Silnik słychać ale basowy odgłos pracy może się podobać!
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Generalnie, auto jest głośne na wysokich obrotach oraz na prawie każdej drodze (stuki zawieszenia). Z czasem idzie się przyzwyczaić, ale wystarczy przesiąść się na chwilę do innego auta i ... koszmar powraca.
~krzysztof.lebski@interia.pl
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Diesla słychać tylko wtedy gdy jest zimny później wszyscy myślą że to benzyna.SUPER. Mały rezonans przy niskich obrotach w okolicy deski rozdzielczej przy niskich obrotach.Stukanie półki przy świetle stopu.
~Marek
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Jak na auto tego segmentu jest bardziej wyciszone i komfortowe niż np jadące na opinii passeratti . nawet C klasa z 2009 roku nie dawała takiego komfortu. Jestem pozytywnie zaskoczony
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Lubię to \"wycie\" z tyłu, dodaje to takiej sportowej nuty w jeździe ;) Niestety, po przekroczeniu 130 KM/h już jest gorzej, bo wyje już dość nieelegancko i nieprzyjemnie.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Brak maty wyciszającej pod maską silnika a mimo to jest w miarę cicho. Jestem bardzo zadowolony. Przy prędkości 170 km/h można spokojnie rozmawiać.
Chevrolet Cruze Sedan