Lista ocen Chevrolet Cruze Sedan 1.6 i 113KM 83kW 2008-2010 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Samochód w tej wersji posiadam od 2016 roku, zatem uważam, że jest to wystarczający długi okres czasu aby odkryć wszystkie jego wady i zalety. Zaletą zdecydowanie jest wygląd, w wersji srebrnej bardzo ładnie się prezentuje, klamki w kolorze nadwozia, ładna bryła i linia drzwi i okien, z pewnością działają na jego korzyść wizualną (aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to zależy od gustu - jednym się podoba, innym niekoniecznie). Więcej...
~Stefan
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto jest fatalne. Jeżeli nie jesteś Ascetą i nie zamierzasz swoich cierpień nikomu ofiarować to trzymaj się z dala od tego samochodu. Kupiłem go zauroczony wyglądem, na szczęście miesiąc temu się go pozbyłem. Jakość materiałów bardzo niska, skrzypiące, twarde plastiki, stuki w zawieszeniu, bagażnik i maska bez żadnego wygłuszenia, . Nie ma absolutnie żadnych zalet poza kształtem karoserii. Do tego rodzynek czyli Ecomuł- pożerający hektolitry...
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Ktoś mógłby powiedzieć, że to Chevrolet, więc pieniądze wyrzucone w błoto i mocno przepłacone. Ale rozczaruję Was! Uważam, że jak na tą klasę auta, warto spokojnie wydać cenę oczekiwaną przez producenta, bo wcale nie jest tak drogo :)
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto jest ładne, wybijające sie poza przeciętność w tej klasie. Materiały oraz jakość wykonania w normie. Jedyną wadę jest silnik 1.6 który kompletnie nie pasuje do tego auta.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto może się podobać z wyglądu, a prosta i przejrzysta konstrukcja sprawia że sporo rzeczy możemy zrobić we własnym zakresie.
~gumo87
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto bardzo dobrze wykonane, az się zdziwiłem, dobre spasowanie elementów, design powalił mnie.
~MARCO
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
BYLOBY DOSKONALE GDYBY NIE BYLO TYCH WKURZAJACYCH USTEREK. NO COZ TO TYLKO AUTO.
~comodo
tanio i dobrze