Ocena kierowcy - Chevrolet Cruze Sedan

Artur, 6 lat temu
Silnik 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Rok produkcji 2011
Chevrolet Cruze Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW 2008-2014 - Oceń swoje auto
Inne : Auto dobrze wygląda. (kwestia gustu)
Samochód kupiłem od znajomego. Miał 4 lata 84 tyś przebiegu. Samochód wg. mnie bardzo przyjemy dla oka i to dla mnie jedynu plus. Więcej wymagam od tej klasy samochodu. Widać tanie koreańskie wykonanie. Plusem jest również jazda na LPG - oszczędna. REASUMUJĄC NIEMIŁE ZASKOCZENIE. Wady "wrodzone" samochodu: 1. Uszkodzona klapka mieszania powietrza w nagrzewnicy - aby naprawić trzeba rozebrać cały przód wewnątrz. Części brak - koszt 2600 pln, 2. Zepsute łożysko dmuchawy - głośne szeleszczenie, 3. połamany króciec zbiornika płyny chłodniczego Dodatkowo: Sprzęgło wymieniane dwa razy - 1500 pln, inne drobne usterki. NIE POLECAM. Sprzedałem bubla. Kupuję SKODĘ Octavię. Mam nadzieję osiągnąć w temacie samochodu względny spokój.
Sprzęgło wymieniono dwa razy, wymieniony zbiornik płyny chłodniczego, nieszczelności w ukł. olejowym, nieszczelność na kadłubie skrzyni biegów.
Skrzynia biegów bez zarzutów. Działanie delikatne, przyjemne dla użytkownika.
Zawieszenie prawidłowe. Głośne na terenie nierównym.
Karoseria bez zarzutów. Nie rdzewieje
Widoczność dobra. Jedyny minus to mała szyba tylna, która ogranicza widoczność podczas cofania,
OK.
Dwie usterki, które charakteryzują CRUZE, znane innym użytkownikom 1. Uszkodzona klapka mieszania powietrza w nagrzewnicy - aby naprawić trzeba rozebrać cały przód wewnątrz. Części brak - koszt 2600 pln, 2. Zepsute łożysko dmuchawy - głośne szeleszczenie
Z przodu dużo miejsca. Z tyłu miejsca dla osoby dorosłej niewiele, mało przestrzeni ponad głową
Prawidłowo
Wysokie koszty z/w na usterki, które można uznać za wadę prdukcyjną
Niska cena / słaba jakość
Nieustanne usterki, mniejsze, większe