Oceny Chevrolet Cruze Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW 2008-2014

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW 2008-2014

3,1
~Artur
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód kupiłem od znajomego. Miał 4 lata 84 tyś przebiegu. Samochód wg. mnie bardzo przyjemy dla oka i to dla mnie jedynu plus. Więcej wymagam od tej klasy samochodu. Widać tanie koreańskie wykonanie. Plusem jest również jazda na LPG - oszczędna. REASUMUJĄC NIEMIŁE ZASKOCZENIE. Wady "wrodzone" samochodu: 1. Uszkodzona klapka mieszania powietrza w nagrzewnicy - aby naprawić trzeba rozebrać cały przód wewnątrz. Części brak - koszt 2600...
3,5
~Rozczarowany Klient
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Wizualnie ładne auto jednak z licznymi mankamentami do których należy zaliczyć: 1. stuki w zawieszeniu przednim wyglądające tak ( http://www.youtube.com/watch?v=zKZhNS9YJzg&feature=player
_embedded ) za co prawdopodobnie odpowiadają amortyzatory lub mocowania zacisków hamulcowych. problem ignorowany przez producenta 2. wadliwe zaprojektowany zamek klapy tylnej ulegający uszkodzeniu, 3. problemy z tempomatem polegające na odmowie...
~Warszawiak
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód wart swojej ceny. Duży, bezpieczny, wygodny, świetnie wyposażony, z mocnym silnikiem. Bardzo atrakcyjny wygląd zewnętrzny, bardzo ładne wnętrze. Materiały wykończeniowe twarde, za to nie wyglądają tandetnie. Za tą cenę nie znajdziecie większego, lepiej wyposażonego i mocniejszego samochodu.
~Piotr
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód bardzo ładny z zewnątrz oraz wewnątrz, przyzwoicie wyposażony oraz ładnie wykończony. Silnik 1.8 sporo spala, ale jest wystarczająco mocny, fajnie brzmi oraz ze względu na prostą konstrukcję zapewne będzie trwały. Zawieszenie zestrojono jak dla mnie sztywno przez co samochód się świetnie prowadzi, jednak niektóre nierówności szczególnie poprzeczne są odczuwalne i słyszalne w środku. Ogólny komfort jazdy na bardzo przyzwoitym poziomie.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Świetny wygląd auta. Nie przesadzam, dla mnie jest po prostu śliczne. Deska rozdzielcza świetnie zaprojektowana. Jedyną wadą jak dla mnie jest brak koła zapasowego(zestaw naprawczy) oraz to że auto wewnątrz zrobione jest w całości z plastyku. Auto Lepiej wygląda od całej gamy Audi i Volkswagenów czy BMW. Jedyni konkurenci to Volkswagen Passat CC oraz Insygnia i opel Astra IV w hatchbacku.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za tą cenę samochód jak najbardziej godny polecenia, widać że Chevrolet zrywa z wizerunkiem Daewoo, na tej samej płycie podłogowej jest montowana także Astra J, natomiast przewagą Cruzea jest bagażnik którego w Astrze praktycznie nie ma.

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
jedynym minusem może zbyt mało dynamiczny silnik ale to przecież jednostka wolnossąca. Spokojne auto kompaktowe bez większych zastrzeżeń. Przy tej cenie to na prawdę dobry wybór :)
4,1
~Diego23
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak za te pieniądze szkoda nawet zawracać sobie głowę małymi i plastikowymi hatchbackami. Najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie,a dopiero później wyposażenie.
3,3
~Ikar
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Nubira II 1.6 SX, z 2000 roku, którą jeździłem 11 lat od nowego, była o wiele lepszym samochodem.
~roma
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Szyba przednia - masakra. Rysuje sie jak czort. Najlepiej to nie używać wycieraczek i jej nie myć.
Chevrolet Cruze Sedan