Lista ocen Chevrolet Epica (77)

~Grzegorz Śliż
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ma swoje zalety jak cichy, ładnie pracujący i dość oszczędny silnik. Bardzo wygodny na długich trasach, raz w ciągu 30 godzin przebyłem około 1700 km. Jazdę przerwałem przez uczucie snu a nie od zmęczenia spowodowanego komfortem.
~mlody750
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Za te pieniądze trudno znaleźć lepsze auto, Silnik 6 cylindrowy, na LPG tani w eksploatacji, dość trwały i komfortowy. Zaopatrzenie w części zamienne dość problematyczne, ale szczególnie często się nie psuje. Praca silnika aksamitna, dość zrywny, choć zawieszenie bardzo buja (nie przeszkadzało mi to, bo preferowałem spokojny styl jazdy). Główny mankament, to stopniowo postępująca korozja oraz zużycie oleju.
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Samochód nie do zajechania. Przez 60 tys. mojego użytkowania (wcześniej miał 80 tys.) wymieniałem tylko żarówki. Po tym przebiegu przyszedł czas na klocki i tarcze. Często spotykam się z opinią w internecie że to auto dla emeryta i muł. Prawdopodobnie opinie te pochodzą od osób które nigdy nawet nie widziały tego samochodu lub kupiły go z przebiegiem (167tys. + 400tys. gratis). Moim zdaniem w porównaniu do Passata 2.0 to rakieta.
~Piotr
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Niezawodność, stosunkowo nickie zużycie paliwa i możliwość tańszego serwisowania auta nie w ASO, dyskretna elegancja i ciekawość innych kierowców, wysoki komfort, rewelacjnie niska cena zakupu jak na takie auto, to mega atuty. Wizualna jakość wnętrza, i słabej jakości precyzja zawieszenia, i układu kierowniczego, oraz nie najmocniejsze hamulce, to minusy.
3,4
~ernig@poczta.pl
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Za wydane pieniądze można by oczekiwa czegoś więcej. Choć jak stoi na podjeździe to prezentuje się okazale.
~Akluko
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Przez pierwszy tydzień żałowałem, teraz już zapomniałem jak wyglądają inne pojazdy w środku więc jest znośnie. Na zewnątrz ludzie podziwiają piękno karoserii (które już miejscowo rdzewieje), wewnątrz jest szok pokolenia w ergonomii.
3,6
~Forest44
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
W porównaniu do Passata kombi mały (niewystarczający) bagażnik. Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk treba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za mlode autko majace dosyć dobre wyposażnie.
~szakal2004
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Ładnie się prezentuje. Nie mam napisu na klapie z nazwą modelu nawet mechanik nie wiedział co to za furą a więc oryginalność co bardzo sobie cenie :)
~expert791@gmail.com
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ogólnie samochód bardzo mi przypadł do gustu, jest cichy, dobrze się prowadzi, nie spala dużo, dobrze tłumi nierówności. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Usterki Chevrolet Epica

Chevrolet Epica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JR
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Duży wygodny i komfortowo wyposażony samochód,o dobrej dynamice i niskim spalaniu w cenie \"wypasionego kompakta\"