Lista ocen Chevrolet Epica (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Akluko
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Po przesiadce z japończyka i niemca poczułem się jak w innej epoce. Szacunek dla producenta, że tak historyczną deskę rozdzielczą produkował do 2011. To był SZOK! Taką ergonomię to mam w 25 Golfie Cabrio, tak dodatkowo nie ściemnia się radio przy włączonych światłach - co całkowicie eliminuje RDS w ciągu dnia.
~W.
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Byłoby doskonale gdyby nie słaba widoczność panelu radia w słoneczne dni. Włączając światła drogowe podświetlenie panelu lekko przygasa, co jeszcze pogarsza sytuację. Pozostałe rzeczy naprawdę super - sterowanie radiem i tempomat w kierownicy, przestawiające się prawe lusterko podczas cofania itp.
~meloman
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
brak sygnalizacji włączenia świateł (dziennych/mijania). marne podświetlenia panela radiowego - przy wyłączonych światłach ten problem znika, ale przecież na światłach jeździmy 24/7... radio odpala przy kazdorazowym włączeniu silnika. podłokietnik kapkę za nisko. ponadto b/u.
~Forest44
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Spalanie w cyklu mieszanym ( z przewagą trasy)to: -komputer pokazuje 6,8l/100km -z wyliczeń moich wychodi około 1600km na 130l. Ja jestem szczescliwy Passat 2,5v6TDI wypijał zdecydowanie wiecej. Ale peugot 407 2,0HDI kolegi ma 5,5l/100km
~expert791@gmail.com
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Każdego dnia jak wsiadam do Epiki zwracam właśnie uwagę na ergonomię. Wszystkie przełączniki są może pozbawione ekstrawagancji, jest to dość surowy design, jednak wszystko jest pod ręką jak trzeba. Nie ma niepotrzebnych bajerów i ja to właśnie lubię.
~Piotras
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Daję doskonale, bo auto jest kompletnie bezawaryjne, mało pali. Przeglądy co 15 tyś, to minus. Koszt serwisu w dieslu potęguje spora ilość oleju silnikowego. Serwisy są do bani za kompetencję.
~Piotr EM
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Mały minus:w słońcu nie widać aktualnej godziny na wyświetlaczu (kierowca widzi odbicie nieba na szkiełku osłonowym). Za to czujnik deszczu ułatwia życie pod chmurami.
~marko
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
całkiem dobra wszystko na swoim miejscu tylko słabo widoczne redio w słoneczne dni ale za to zestaw audio wynagradza to brzmieniem, MP3 i zmieniarka na 6 CD super!!!
~pasti
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
W środku wszystko pod ręką, nie podoba mi się komputer pokładowy oraz tandetny plastik. na plus miejsce, kompas fajna sprawa oraz obniżające się lusterko na wstecznym biegu
Dziennik kosztów dla Chevrolet Epica
10,8
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Wszystko czytelne i intuicyjne poza zegarkiem który jest bardziej dla pasażera. Kierowca w słoneczne dni widzi go dopiero po zgaszeniu świateł.