Lista ocen Chevrolet Epica (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ernig@poczta.pl
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Dla człowieka o niskim wzroście pewno dobra ale ja mam problemy na światłach bo muszę daleko stawać od sygnalizatora, gdyż widocznośc do góry jest fatalna ograniczona atermicznym zielonym pasem , który uniemożliwia rozpoznanie pomarańczowego światła, poprostu go nie widać. Reszta przyzwoicie. Lusterka super, wewnetrzne fotochromatyczne działa idealnie.
~mlody750
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
dobra w kazdych warunkach. Podczas cofania lewe lusterka automatycznie sie obniża. Auto ma ponad 4,8 dlugości. Czujniki parkowania są pomocne, a nawet kamera cofania (to i to miał na wyposazeniu).
~JR
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Jak na tak duży samochód widoczność jest dobra. (doskonała jest we fiacie panda) Za to lusterka boczne mogę ocenić jako doskonałe - w każdym razie najlepsze jakich kiedykolwiek używałem.
~Forest44
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Widoczność jest dobra. Parkowanie tylem banalnie proste (parktronic). Lusterka jak w autobusie. Jedyny minus to przód. bardzo ciężko parkuje się przodem. Nie widać narożników auta.
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Duże komfortowe, rodzinne auto. Przestronne wnętrze. Do jazdy w słoneczne dni nie trzeba zakładać okularów (tu pozdrawiam kierowców Audi A6).
~szakal2004
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Widoczność dobra pozycja kierowcy optymalna. Gdyby nie słabej jakości wykonane mocowanie wstecznego lusterka i przez to obecnie jego brak byłaby 5 :D
~expert791@gmail.com
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Duża szyba, szerokie dobrze zbierające lusterka. Wcześniej jeździłem Aveo i teraz mam o wiele lepszą widoczność, jest to róznica jak niebo i ziemia.
~Akluko
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
duże lusterka, fotochromatyczne wewnętrzne, nie ma problemów z cofaniem przy działających czujkach parkowania.
~Piotr EM
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Chodzi o tył, dlatego czwórka.Jednak czujnik parkowania podnosi ocenę do piątki (gdyby było pytanie o łatwość parkowania tyłem).
~marko
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
widoczność do tyłu trochę słaba co uniemożliwia parkowanie ale na szczęście są czujniki parkowania ogólnie OK!