Lista ocen Chevrolet Evanda (76)

~Alternatywny
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bardzo dobre auto, niezawodne i niedoceniane przez innych ponieważ nie ma znaczka VW czy Toyoty. Tanie w serwisowaniu, wygodne, i przestronne. A w dodatku bardzo rzadko spotykane co sobie cenię, bo Passatów czy Mondeo mnóstwo jeździ, a Evanda nie:)
~arnest@op.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Chevrolet Daewoo Evanda to ogólnie bardzo dobry samochód dla ludzi którzy nie chcą mieć za dużo problemów z autem.
~zbigniew.nakonowski@pl.abb.com
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Dobre prestiżowe auto, świetnie wyposażone w rozsądnej cenie. Do maksymalnie wyposażonej wersji dobrałem jedynie skórę. Nieznających historii modelu dziwią jedynie znajdujące sie tu i ówdzie logo Daewoo. Kupiłem go, gdyż kilka lat użytkowania Leganzy przekonały mnie do konstrukcji. Dodatkowy sympatyczny aspekt stanowi fakt, że jest ich stosunkowo niewiele, a to rodzi naturalną ciekawość (jedyna w Elblągu).
3,8
~wapniaq
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
samochód sprawia radość ale to już nie jest ta jakośc co leganza
~Łukasz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Moim zdaniem jest piękniejszy niż większość samochodów starszych niż 10lat. Ale o gustach się nie dyskutuje. Brzydki na pewno nie jest. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Komfort jazdy jest tak duży że trudno znaleźć samochody który oferował by podobną ilość komfortu. A części tanie jak barszcz sprawiając że nie szkoda inwestować w ten samochód.
3,5
~Redali
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jestem zawiedziony i rozczarowany. Najbardziej irytujące i zastanawiające jest to, że ludzie w serwisie nie są zaskoczeni. Jest im oczywiście przykro, mówią że to pierwszy taki przypadek itd itp, ale są mało przekonywujący.
3,5
~www.maciejspiewak.com
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bogate wyposażenie kontra szereg awarii i słaby silnik.
~Maciej Śpiewak
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Auto zrobiło dobre wrażenie ´na pierwszy rzut oka´, bardzo fajne samopoczucie we wnętrzu, cicho, dobre wyposażenie, które działa, bardzo fajne światła mijania.
3,8
~adaplaz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
To moj nastepny samochod po Mondeo i jestem zadowolony. Mondeo bez przerwy cos dolegalo ale mialo lepszy silnik (2.0) i zawieszenie.
~Redali
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Za te pieniądze można kupić mniejsze auto, ale znacznie bardziej bezawaryjne, które nie straci tyle przy odsprzedaży co ten złom