Lista ocen Chevrolet Evanda 2.0 i 16V 131KM 96kW 2004-2006 (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbigniew.nakonowski@pl.abb.com
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Przeszkadza mi opadająca przednia szyba (jak jeżdżą wysocy kierowcy?) oraz relatywnie duże lustero wewnętrzne. Żeby wszystko widzieć, trzeba się nieźle nagimnastykować. Do tyłu - fatalnie. Od razu założyłem czujniki cofania i jest OK. Świetne światła mijania, zaś drogowe fatalne - mam wrażenie, że "biją" zbyt krótko i skupiają się w niewłaściwym punkcie. Ogromna różnica (na niekorzyść) w stosunku do mojej służbowej Avensis.
~Alternatywny
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Widoczność jest dobra, ale bez czujników cofania, parkowanie tyłem było by niebezpieczne, wszystko to dla tego, że klapa tylna jest bardzo wysoko poprowadzona, a szyba dość mała i mocno pochylona. Widoczność w innych kierunkach bardzo dobra, jedynie trzeba wyczuć długi przód auta. Dużym plusem są bardzo duże lusterka, które naprawdę poprawiają komfort jazdy tym autem.
~adaplaz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Zle sprofilowana przednia szyba (zbyt pochylona) powoduje, ze po obnizeniu oslony przeciwslonecznej wyzszy kierowca ma bardzo ogarniczona widocznosc. Do tylu tylko czujniki cofania - inaczej katastrofa !
~Pedros
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Przydały by się czujniki cofania bo mimo automatycznie zmieniającego się lusterka od pasażera po wrzuceniu wstecznego biegu i tak trudno się parkuje tą limuzyną
~arnest@op.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Samochód jest dość duży,jazda nim wymaga pewnego przyzwyczajenia,najgorzej jest przy cofaniu,ale to tylko kwestia czasu,poza tym do widoczności nie można mieć zastrzeżeń.
~Maciej Śpiewak
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Duże szyby, zwłaszcza przód, dobre lusterka zewnętrzne, niezłe, ściemniane wewnętrzne, do tylnej szyby należy się spokojnie przyzwyczaić, faktem jest, że nieco ogranicza widoczność.
~Alojzy
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
mam czujnik parkowania - do przodu z uwagi na dosc wyssoko umieszczony fotel kierowcy doskonale - trzeba przyznac ze swiatla tez sa super
~Kuba
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
do tyłu kiepsko (przydałby się czujnik cofania) do przodu OK, choć stojąc na czerwonym trzeba mocno się gimnastukowac lub blisko nie podjeżdzać
~piasecki@onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Do tyłu byle jak. Do przodu fantastyczna. Czasem troche przeszkadzają, zwłaszcza w manewrach miejskich szerokie przednie słupki.
~Mis
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Mam czujnik parkowania :) Doskonala widocznosc do przodu, ale to pewnie dlatego ze fotel kierowcy jest umieszczony dosc wysoko.