Lista ocen Chevrolet Lacetti Hatchback (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Guybrush Treepwood
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Uważam że doskonała. Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, wygodnie. Rozplanowanie deski rozdzielczej (duże zegary, obrotomierz, przyjemnie popatrzeć), przycisków jest przemyślane. Dodam, że tych przycisków nie ma tam za wiele, gdyż to nie jest ten przedział cenowy, ale wszystko co potrzeba znajduje się w łatwo dostępnym miejscu. Korzysta się z tego wszystkiego intuicyjnie. Kierownicę można regulować, więc tutaj chyba zbędny komentarz,...
~hubs
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko w porządku, na swoim miejscu, steruje się intyuicyjnie. Jest tylko jedno ale: bardzo nisko się siedzi, co ogranicza widoczność do przodu. W ogóle fotele nie są najmocniejszą stroną tego auta. Trzymają nieźle, ale są tandetnie wykonane. Po 30 tys. zaczyna juz irytująco trzeszczeć.
~Szczepan
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Proste auto, proste wnętrze a w środku wszystko to, czego potrzeba. Nie ma jakichś wypasionych bajerów, dzięki czemu nie ma się co popsuć. Ergonomia jest poprawna :) Jest sporo schowków, podłokietnik. Ogólnie jest ok :)
~arr
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko jest na swoim miejscu, pod ręką. Zegary czytelne. Niestety auto jest wewnątrz całe plastikowe i na dodatek z przeciętnej jakości plastiku:/. Plusem jest to, że w moim egzemplarzu nic nie trzeszczy
~Shogun1983
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno. Fotele komfortowe. Dodatkowo jest podłokietnik na drzwiach i mnogość regulacji kierownicy oraz fotela. Naprawdę wszystko na swoim miejscu. Jest bardzo dobrze.
~wojtas-hth
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Wszystko jest tam gdzie powinno. tylko przyciski od klimatyzacji i ogrzewania tylnej szyby są trochę za nisko i żeby je włączyć trzeba uważać na lewarek zmiany biegów.
~szczepan
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Nie mam do ergonomii zastrzeżeń. Na początku często zdarzało się, że przypadkowo trącałem sterowanie od radia przy kierownicy, ale przyzwyczaiłem się.
~KierowcaLacetti
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Nie mam zastrzeżeń. Jeździłam nim w dłuższe trasy i było naprawdę wygodnie. W zasadzie lubiłam do niego wsiadać na dłużej.
~sz
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jest sporo schowków, wnętrze jest proste ale zawiera wszystko co potrzebne. Przełączniki pod ręką. Takiego czegoś właśnie szukałem.
~tanatos11
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
wszystko na swoim miejscu , obsługa przycisków intuicyjna , sporo schowków ( w tym jeden schładzany przez klimę) na napoje itp.
Chevrolet Lacetti Hatchback