Lista ocen Chevrolet Lacetti Hatchback (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hubs
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rewelacja. Wiosną ożywa we mnie pasja zwiedzacza salonów. Siedziałem w kilkunastu nowych samochodach. I większość z nich nie dostaje do pięt Lacetti. Nawet w Hondzie Accord czy Chevrolecie Epica było mi za ciasno. W klasie C pod względem miejsca jest bezkonkurencyjna. Z tyłu równie dobrze. Ale akurat tam większą powierzchnię osiągniętą kosztem bagażnika.
~KierowcaLacetti
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
To jest największy zaskok w tym samochodzie. Z zewnątrz, mała popierdółka miejska, mieszcząca się w każdy zakamarek. Z wewnątrz - naprawdę dużo miejsca, również dla pasażerów z tyłu. Praktycznie każdy, kto pierwszy raz do niego wsiadał był pozytywnie zaskoczony ilością miejsca.
~wojtas-hth
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Przy wzroście 180cm, jako kierowca mam miejsca pod dostatkiem, tak samo jest po stronie pasażera. Na tylnej kanapie podobnie. Kolega o wzroście 190cm może siedzieć za mną, a i tak nie dotyka kolanami fotela przed nim. Trzy osoby na tylnej kanapie też wytrzymają nie długą podróż.
~Shogun1983
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nawet prawdę dużo miejsca na nogi z tyłu i z przodu. Na szerokość też jest OK. Tylna kanapa raczej na dwie osoby niż na trzy, co z resztą jest normą. Trochę mały bagażnik. Ale do normalnej jazdy wystarczy. No chyba, że ktoś zabiera pół mieszkania na wczasy. Generalnie bardzo dobrze.
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Zarówno kierowca jak pasażerowie na tylnej kanapie mieli dużo miejsca dla siebie (pod warunkiem, że nie masz 130kg i 2m wzrostu jak mój szwagier), jedyny minus to mały bagażnik - no ale to nie kombi tylko hatchback więc można się przyzwyczaić ;-)
~kierowca
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
To duży plus tego auta , w środku jest naprawdę dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, siedzące dziecko na foteliku na tylnej kanapie również ma przestrzeń na nogi , jednym słowem nie czujesz klaustrofobii w tym aucie.
~GPRP
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
cofam to co napisałem przed rokiem odnośnie fotela kierowcy. Regulacja jest w porządku i ogólnie ok ale sam fotel męczy na długich trasach. Od pasażerów drugiego rzędu miło usłyszeć że mają dużo miejsca i że im wygodnie.
~bez podpisu
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Duży plus tego auta. Dorośli jadą z tyłu wygodnie. Wysokość standardowa, wsiadając wolałbym mniej schylać się. Bagażnik nieduży, ale hatchback jest taki zgrabny. Welur, przyjemny plastik, gustownie.
~rozsadny w opiniach
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
jest bardzo dobrze. 5 doroslych osob podrozuje w naprawde dobrych warunkach. mega wygodnia (dobrze wyprofilowana) tylna kanapa. minusem maly bagaznik. ford focus ma chyba ze 2 razy wiekszy.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Hatchback
8,9
~HUBERT,cooala70@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
JAK NA GABARYTY ZEWNĘTRZNE PIĘCIODRZWIOWEGO AUTA MYLONEGO CZĘSTO PRZEZ LAIKÓW Z NASTĘPCĄ LANOSA,BARDZO DOBRZE.ALE WSZAK ROZSTAW OSI WIĘKSZY JEST NIZ W POPRZEDNIEJ NUBIRZE KOMBI.DLATEGO NIE MOŻE BYC CIASNO:-)
Chevrolet Lacetti Hatchback