Lista ocen Chevrolet Lacetti Hatchback (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kupowałem auto z lekkimi obawami zwłaszcza, że szydercy potem już po zakupie wymyślali jakieś kosmiczne argumenty przeciw temu autu. Jednak miałem to szczęście, że sprzedawca w salonie potrafił mnie przekonać za pomocą chłodnych argumentów i powiedział pamiętne słowa "to nie jest auto na lans ale do codziennego, normalnego użytkowania będzie jak znalazł". I tak właśnie przez 10 lat, codzienne jeżdżenie co pracy, wakacje, zakupy itp....
~Robert Luty
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Lubię to auto. Fajnie mi się je prowadzi. Jest serwisoawne i dlatego pewnie nie sprawia mi większych problemów. Silnik chodzi cicho, bagażnik jest bardzo pojemny. Jednak nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy bym je kupił jeszcze raz. To spalanie to dla mnie poważny minus ale gdybym wybierał między Lacetti, Aveo lub Sparkiem to moje Lacetti bije te auta na głowę. W innych przypadkach bym się mocno zastanawiał. Dlatego odpowiedź tak proszę...
~Guybrush Treepwood
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Doskonale. Kupiłem auto w salonie bez klimy i nie matalic z zeszłego roku za niewiarygodną wręcz sumę, w cenie Pandy, i to tej chyba podstawowej. Natomiast zwykła cena to chyba w granicach 40 tys ?? Warto dać te pieniądze za całkiem przyzwoity samochód. Poza tym autko miało całkiem niezłe wyposażenie: centralny, ABS, el. szyby, zestaw audio Pionier, reg fotele, reg kier, wspomag. kier., czyli wszystko to co auto mieć powinno.
~gelo53@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kupując ten samochód kierowałem się niską ceną i dość dobrą renomą Lanosa, którym jeździli moi znajomi.Lacetti jest podobno jego następcą. Sama sylwetka auta wygląda atrakcyjnie i dynamicznie to też mi się podobało. Na różnych forach wyczytałem też, że za taką cenę (ok. 40 tys.)lepszego samochodu (nowego) się nie kupi. Skusiła mnie też trzyletnia gwarancja. Jednak po prawie trzech latach użytkowania stwierdzam - NIGDY WIĘCEJ
~GPRP
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Kupiłem 4letni samochód w autoryzowanym salonie w Warszawie od pierwszego właściciela z udokumentowaną historią z przebiegiem 75.000km za 21.000pln. Żaden inny samochód w tej klasie nie był tak młody, tak tani, tak dobrze wyposażony i nie miał tak niskiego przebiegu. Nie warto przepłacać (nawet jeśli to spalanie jest za wysokie)
~arr
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za takie pieniadze można kupić auto o klasę mniejsze z gorszym silnikiem i wyposażeniem. Tu mamy przestronne auto, w moim przypadku bezawaryjne, z niezłym (jak na czas w którym kupowałem) wyposażeniem. Jeśli ktoś nie wymaga najwyższej jakosci wnętrza od auta za 40 tys zł to szczerze polecam
~ENDRU62
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Gdy kupowalem bylem zadowolony z ceny i charakteru samochodu.Zagladalem za nim od niespelna roku.... Super duzo miejsca przod i tyl.Moze troszeczke za maly bagaznik ale mi wystarcza.
~hubs
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie jest to samochód dla tych, których psychicznie wykańćza ciągłe płacenie za benzynę. Ale dla tych, którzy chcą mieć TANIE auto. Jakoś się to w sumie kompensuje.
~rozsadny w opiniach
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
cena adekwatna do jakosci (oceniam na 3+), nie jest to autko powalajace jakoscia materialow, ale cena pozwala mu konkurowac tutaj z innymi markami.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Hatchback
8,9
~Dawid
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za pieniążki w jakich można go kupić, nie wiem czy trafi się lepsze, przestronniejsze i bardziej niezawodne autko.
Chevrolet Lacetti Hatchback