Lista ocen Chevrolet Lacetti Hatchback (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Guybrush Treepwood
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Tu już trochę gorzej. Siedzi się dość nisko, może nie jak w sportowych wozach, ale dla mnie za nisko (może to też kwestia niewysokiego wzrostu: 175 cm). Regulacja siedzenia trochę poprawia sprawę, jednak bez fajerwerków, aczkolwiek poprawnie. Do tyłu znacznie gorzej. Samochód wyposażony został w bardzo ładną linię tyłu, czego prawdopodobnie rezultatem jest mała tylna szyba, jednak widoczność kiepska. Zanim nauczyłem się korzystać z tego...
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Duże i przestronne szyby przednia i tylna zapewniały dobrą widoczność, jedynie przy cofaniu należało uważać bo hatchback miał wysoko zderzak i trzeba było brać poprawkę na niskie przeszkody typu słupki i krawężniki.
~KierowcaLacetti
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tylna szyba może nie największa, ale samochód idzie bardzo dobrze wyczuć, że w zasadzie po czasie nie zwracacie na to większej uwagi. Bardzo łatwe parkowanie i poruszanie się po mieście.
~hubs
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tylne słupki utrudniają, ale od czego są lusterka. O dziwo dużo gorzej z przednimi - przy głębokich zakrętach i niewielkiej prędkosci (np. mam taką drogę na osiedlu, gdzie jeszcze stoją samochody), bywa słabo.
~rozsadny w opiniach
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
ok, ale wkurza mnie mala tylna szyba, a ze lubie duzo zekrkac we wsteczne lusterko to mi to osobiscie przeszkadza. boczne lusterka ok. slupki tez nie ograniczaja jakos widocznosci.
~wojtas-hth
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Duże lusterka boczne, więc dużo w nich widać. Z lusterkiem wstecznym i widocznością do tych też jest dobrze. Prawe lusterko boczne ma mniejsze powiększenie niż pozostałe lusterka.
~sz
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Trochę niewygodny fotel - ciężko było mi się do niego wpasować. Warto przymierzyć się do niego przed zakupem auta. Dużo miejsca w środku - brak zastrzeżeń :)
~Shogun1983
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tylne słupki trochę zasłaniają widoczność. Z pomocą na szczęście przychodzą lusterka więc nie jest źle. Lepiej niż dobrze.
~lukas m
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
dobra,na uwage zasługują duże lusterka boczne, bardzo pomocne np przy cofniu z przyczepką
~draco
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Przód i boki ok.Tył trochę marnie przez duze słupki tylne,ale pomagając sobie lusterkami bocznymi spoko.
Chevrolet Lacetti Hatchback