Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi (146) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lacetti 1.4
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po 13000 padł czujnik paliwa (pływak) co objawiało się błędnym wskazaniem. Następnie (dwa tygodnie później) zauważyłem że nie działa spryskiwacz tylnej szyby. Okazało się że ułamała się rurka doprowadzająca płyn. Ułamał się frament znajdujący się w profilu nad krawędzią tylnej szyby. Jak to się stało nie wiem. Miałem problem z kontrolką CHECK i błędem P0300 (wypadanie zapłonu). W silnikach 1.4 chevroletów problem się pojawia, kiedy się jeździ...
~pkrason@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Auto mam od nowości, jako drugie auto w firmie. Ciągle coś nawala, a serwis ma problemy z naprawą. Właśnie wczoraj odstawiłem po raz kolejny do ASO, bo posypała się pompa wody. Auto nie jest nadmiernie eksploatowane, ani "katowane" jednak ciągle są z nim problemy. Oprócz niego mam też Skodę Oktawię 1,9TDI o 2 lata starszą, która znacznie więcej jeździ i często bywa "nadużywana" - nigdy nie zawiodła, ani razu, od serwisu do serwisu jeździ bez...
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dobre radio i nagłośnienie we wszystkich drzwiach - 8 głośników.Czyste brzmienie ! W miarę duży schowek na drobiazgi po prawej str.,sporo innych zwłaszcza w bagażniku.Na progach plastikowe nakładki ochronne,co zdarza się w droższych sam. Przyjemna w dotyku welurowa tapicerka a nie plastikowa jak w innych sam.tej klasy! Duże kieszenie na drobiazgi w oparciach przednich foteli. 4 punkty świetlne w kab.pasażerskiej!
~vonbirn@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jak na razie to nic. Jedyny problem mam z firmowum radiem - od czasu do czasu nagle zaczyna wyć jak szalone a na wyświetlaczu pojawia sie kominukat "ALARM". Trwa to kilka sekund i wszytko wraca do normy. Pytałem w serwisie, ale nie mają pojęcia w czym tkwi problem. Z Blaupunkta uzyskałem nic nie wnoszącą odpowiedź. Może ktoś wie w czym tkwi problem???? Będę wdzięczny za sugestie na mail!!
~M.K.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
To co teraz napisze psuje ocenę tego auta gdzieś o 3pkt. Przed zakupem pytałem się sprzedawców w 3 salonach czy tapicerka nie skrzypi podczas upałów lub zimna mówili ze nie. A ona skrzypi , deska roździelcza, i nne plastiki np. w drzwiach. Rozmowy mam nagrane bo obawiałem się takiej usterki i jeżeli tego nie zrobią będę walczył z tym w inny sposób. Auto właśnie stoi w serwisie jutro zobaczymy.
~WIESŁAW
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Bardzo częste przepalanie żarówek świateł mijania, bez znaczenia producent. Częste przepalanie żarówek podświetlenia wyświetlacza klimy i wentylacji. Problem z ogrzewaniem tylnej szyby, przecieranie przewodów zasilających wchodzących do klapy tylnej. Wycieranie lakieru na klamkach.Brak uszczelnienia klapy silnikowej z grilem - brudzenie komory silnikowej
~Ptb77
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Do 60.000 dobrze (z wyjątkiem problemów z instalacją gazową i klimatyzacją). Potem gorzej. Bardzo często przepalają się żarówki a ich wymiana trudna. Serwis - zły. Wpuścili mnie z przepalonym bezpiecznikiem, próbowali wypuścić z klockami na mniej niż 1000 km. Serwis ASO jak na klasę auta drogi. Jemu auto zawdzięcza, że raczej bym go już nie kupował.
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Do tej pory rozłączyłą się poduszka powietrzna (złączka pod przednim fotelem), ale to z winy butelki, która się tam jakoś znalazła i przepaliły żarowki świateł mijania (prawie, że obie na raz) oraz pozycyjnych. Zarówki stają się problemem bo żeby je wymienic trzeba odkręcic 3 śruby, w tym jedną trudno dostępną - raczej trudne do wykonania na drodze.
~michał jot.
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Skrzypiąca tapicerka drzwi i przestawiające się lusterko lewe po zamknieciu drzwi. Brak chlapaczy powoduje że auto jest uwalone błotem po klamki, a ten co za mną jedzie w deszczu ma fontannę wody i lepiej żeby poczekał aż odjadę. Jak kogoś wyprzedzisz to stanie. Za to tylna szyba, jest wiecznie czysta po przetarciu wycieraczką. CUD!
~Chevrolet kolor laguna
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Autko dobrze się sprawuje , czasem może zapalić sie któraś z kontolek ktora gaśnie po zgaszeniu i ponownym wlaczeniu silnika. Zarowki H7 dosc czesto wysiadaja ale jakies wady musi miec ten samohcod zreszta nie ma ideałów.:) Polecał bym raczej zakup porzadniejszych swiatełek . Polecam te kombi
Chevrolet Lacetti Kombi