Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi (120) - Ergonomia

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał shaker_@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
Moje auto to wersja "przednajlepsza" :) Skórzana kierownica i dźwignia zmiany biegów, klimatyzacja manualna, 4 poduszki, pełna elektryka, duża ilość schowków, welurowa tapicerka. Wszystkie przełączniki są w zasięgu ręki. Trzeba się tylko przyzwyczaić, że przednie światła przeciwmgielne włącza się z lewej strony kierownicy (tam gdzie kierunkowskazy) a tylne po prawej (tam gdzie wycieraczki) Z drugiej strony światła te używane są przecież bardzo...
~Tomek W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Widać rękę Włochów w projektowaniu stylistyki wnętrza, dużo schowków schoweczków i do tego bardzo dobrze dobrana kolorystyka, wszystko pod ręką niema potrzeby odrywania wzroku od drogi. Bardzo fajne sterowanie radiem z kierownicy. Bagażnik w kombii duży do tego siatki w standardzie zabezpieczające przedział pasażerski od bagażowego, siatka do rozpięcia na podłodze do przewożenia niewielkich gabarytowo rzeczy. Bardzo fajne pomyślane ustawienia...
~Detalowy
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Nie wiele jest w tym aucie ale jest na miejscu. Wygodne auto w uzytkowaniu. Fotele malo sportowe i slabo trzymają ale można je róznorako regulowac wiec wygodnie sie siedzi i z przodu i z tyłu, mam 1.70cm. Kierownica regulowana gora dół. Z tyłu jak siedzą 3 dorosłe osoby to mówia ze pod wrażeniem są i nie jest xźle. W drzwiach sie butelka z woda nie mieści jak to w testach pokazują ale i z przodu i z tyłu sa po dwa miejsca na napoje i solidne...
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo dobrze wyprofilwane fotele.Dobrze trzymają po bokach!Wygodne!Od kiedy kupiłem Chevroleta przestał mnie boleć kręgosłup ! po wyjściu z samochodu a jeżdżę już od 1967r. Szeroki zakres regulacji fotela sprawi, że każdy kierowca dopasuje swoją d... Pokrętła,radio w zasięgu ręki.Idealna widoczność zegarów.Przyjemne i nie męczące oświetlenie wskażników sprzyja bezpieczeństwu prowadzeniu auta w nocy
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Wszystko pod ręką, trzeba sie tylko tego nauczyć. Minus za radio ze ściąganym panelem - powinno być zintegrowane z kokpitem, to już norma we współczesnych autach. Brak komputera pokładowego nawet w opcji - duża niedoróbka, biorąc pod uwagę, że jest dostępny w skromniejszych pojazdach. Regulacja lędźwiowa fotela kierowcy to fikcja, jeżeli ktoś ma więcej niż 150 cm wzrostu.
~Grabpa
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Również pięć! Dużo schwoków, wszystko pod ręką łatwo dostępne. Tak dobrze rozwiązanego bagazika nigdzie nie widziałem. Sztywna podłoga a nie jakieś badziewie. Pod podłogą dodatkowe schowki a dopiero pod nimi koło zapasowe. Spokojnie można się zapakowac z rodziną i jechać w długie trasy... i jeszcze regulacja kierownicy i fotela kierowcy we wszystkich kierunkach!
~taki tam.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu, samochód nie wymaga przyzwyczajenia, dobre rozwiazanie świateł dziennych, które gasną po wyjeciu kluczyka i otwarciu drzwi kierowcy-nie trzeba pamietac o ich właczaniu i wyłaczaniu. Zrobiłem ostatnio 600 km z jednym przystankiem i wysiadłem z samochodu bez bólu kregosłupa, spoko mogłem jechac dalej.
~tadmjk
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
W środku , wszystko pod ręką .Nie trzeba się wychylać , aby coś dosięgnąć.Na tablicy rozdzielczej zastosowano dobry materiał z tworzyw. Nic nie trzeszczy , nie stuka , Absolutna cisza podczas jazdy, na co zwykle jestem uczulony.Nad głową z tyłu i z przodu dużo miejsca. Dobrze wyprofilowane fotele.
~torrevado@vp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bez zarzutu, wszystko pod ręką. Aaa jednak nie, jeden mały (ale ważny) zarzut to brak wyraźnego i rzucającego się w oczy wskaźnika włączonych świateł mijania. Typowo oplowska przypadłość, niestety. Przez to zdarza mi się zapominać włączać światła. Fabia miała to znacznie lepiej rozwiązane.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Lacetti Kombi
11,2
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Troche za małe przyciski ogrzewania tylnej szyby i odmrażania przedniej - trzeba w nie celowac. Bardzo wygodne sterowanie radiem z kierownicy. Poza tym jestem bardzo zadowolony - wszystko w zasiegu ręki i łatwe. Niestety uchwyt na kubek na środkowej konsoli kiepskiej jakości - wypada.
Chevrolet Lacetti Kombi