Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan (44) - Ergonomia

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Tutaj jestem uprzywilejowany, gdyż mam najbogatszą wersję - wszystkie \"szmery - bajery\" oprócz elektrycznego składania lusterek. Przełączniki w zasięgu ręki, ilość schowków i pojemność bagażnika wystarczająca (zawiasy wnikające do przestrzeni bagażowej mni męczą, ale bagaznik \"na full\" załadowuję może 2 razy w roku, więc nie obniżam oceny). Regulacja fotela kierowcy w wielu płaszczyznach, regulacja kierownicy w dwóch.
~Chevytini
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wszystko jest tam gdzie powinno, bez wydziwnień. Fotele bardzo wygodne (welur), zdecydowanie wygodniejsze niż w nowych autach klasy średniej. Fotele mają regulowaną wysokość dwoma pokrętłami, co jest dość rzadko spotykane (przód fotela i tył fotela) + podparcie lędźwiowe. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach. Zdecydowanie nie ma do czego się przyczepić.
~aaa
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Jest naprzawdę wygodnie. Fotel kierowcy z jego regulacjami pozwala dobrać wygodną i niemęcząca pozycję - pokonywałem i 500 km za jednym razem (z dwoma krótkimi przerwami) i nie czułem bólu w plecach lub temu podobnych dolegliwości. Kierownica obszyta skórą bardzo dobrze leży w rękach.
~arturo
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Plastiki we wnętrzu nie są wysokiej jakości (pamietajmy jednak o bardzo niskiej cenie auta) ale wszystko jest idealnie spasowane: nic nie trzeszczy, nic nie piszczy.
~dawidgg10487942
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Zasiadając w pojeździe po raz pierwszy poczułem się komfortowo, wszystkie przełączniki na miejscu gdzie spodziewałem się, kolorystyka spokojna. Pojazd typowo męski. Dla osób wysokich bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu!!!!!!
~Krakus
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wszystko w zasięgu rąk, bez kosmicznych udziwnień, niewygodny w obsłudze panel radia - małe, źle i niewyraźnie opisane i podświetlone klawiszki. W tej klasie radio powinno być zintegrowane z kokpitem, bo szyby dalej tłuką... :-|
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu. Jak dla mnie wygodna pozycja za kierownica regulowana w jednej płaszczyźnie. To co trzeba jest w zasięgu ręki. Nie ma o czym za wiele pisać bo i wyposażenie skromne.
~Laceciarz
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wszystko pod ręką, czasem przy włączaniu kierunkowskazu "w prawo" włączam lampy przeciwmgielne z przodu. Może mam za grube paluchy :-) Sterowanie nawiewami, klimatyzacją, radiem jak najbardziej OK.
~Krakowiaczek_ci_ja
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu. Ciekawe, że czasem przy włączaniu prawego kierunkowskazu udaje się włączyć światła przeciwmgielne z przodu - na szczęście jest kontrolka.
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Liczniki bardzo czytelne, pokrętła i przełączniki intuicyjnie rozmieszczone, a w dodatku tak prosto, że szympans by to obsłużył. Puls multum schowków.
Chevrolet Lacetti Sedan