Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Pasażerowie z przodu znajdą na pewno wygodną pozycję. Jednak za maksymalnie odsuniętym fotelem kierowcy zostaje niewiele miejsca z tyłu. Odbyłem kilka dłuższych podróży w 4 osoby i towarzystwo nie narzekało za bardzo. Plus za pojemny bagażnik. Doskwiera jednak mały \"wlot\" do bagażnika. Poza tym wyjście na kabinę po złożeniu tylnych siedzeń powinno być większe a nie ograniczone półkoliście z lewej i prawej strony u góry. W bagażniku przydało...
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Moim zdaniem, zaliczanie Lacetti do kompaktów to lekkie zaniżanie możliwości przewozowych tego auta, znacznie przestronniejszego i wygodniejszego - zwłaszcza z przodu - niż Laguna mojego kuzyna. Miejsca w bród, a siedzenia, mimo krótkich siedzisk, na tyle wygodne, że i kilkugodzinna jazda nie męczy. Bagażnik, 405 litrów, mnie osobiście wystarczy.
~Laceciarz
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Moja ocena 4+, bo miejsca jest naprawdę dużo. mam też regulację odcinka lędźwiowego oparcia kierowcy, ale dedykowana jest chyba tylko dla osobników z Korei o wzroście nieprzekraczającym 150 cm. Mimo licznych prób ustawienia jedyny efekt to wbijanie sie w pasek od spodni z tyłu, a mam tylko 180 cm wzrostu, więc nieprzesadnie.
~grzesliz@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo duże wnętrze jak na wymiary zewnętrzne samochodu. Może nawet największy środek z całej konkurencji tej klasy. Bardzo wygodne siedzenia, jazda nie jest męcząca. Duży plus samochodu, no może tylko ciut lepsze materiały by mogły być.
~Krakus
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dosyć miejsca z przodu i z tyłu, ale regulacja podparcia lędźwiowego kierowcy chyba zaplanowana dla obywateli Korei o wzroście max. 150 cm. Ja mam 180 i zamiast poprawiać pozycję lędźwi gniecie mnie w tyłek :-(
~ryba
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dużo miejsca zarówno dla pasażerów jak i kierowcy,dodatkowo regulowany fotel kierowcy ,mozna dobrac wygodna pozycję dla siebie.Z tyłu dla pasażerów dużo miejca nawet dla wysokich osób.
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Miejsca dla pasażerów z tyłu \"opór\". Z przodu natomiast mój znajomy o wzroście ok. 185 cm trochę się męczył (moje subiektywne wrażenie), ale dla mnie (172 cm) jest w sam raz.
~janek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
miejsca jest mnustwo kumpel co ma wzrostu 2m mówi ze to jest jedyny samochod w ktorym niemusi sie schylac i miec nog mocno ugietych a 2 bykow z tylu jeszcze spokojnie moze siedziec
~Krakowiaczek_ci_ja
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Mały autobus - nic dodać. szkoda że regulacja lędźwiowa fotela dla kierowcy jest obliczona na Koreańczyków, gdyby była o 5 cm wyżej, to by było w sam raz na Europę.
~Andrzej
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
dotychczas jeździłem mniejszymi autami więc to wydaje mi się ogromne (ale w porównaniu z innymi autami o podobnych wymiarach wydaje się naprawdę dużo bardziej przestronniejsze)
Chevrolet Lacetti Sedan