Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~opoka
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
JEST ZASADA -cena jest wymiernikiem jakości (ale czy w przypadku chevroleta lacetti?? TANI NIE ZNACZY GORSZY!!!Przy kupnie nowego auta trzeba zwrócić uwaga na to zeby nie przepłacić np.za marke bo napewno nie za jakość.Auta z europy stają sie zbyt drogie i mało konkurencyjne z autami azjatyckimi ( azjata zadowoli sie mniejsza pesją jak europejczyk a pracowac będzie wydajniej) skoda octavia II -60tyś ford focus -58tyś toyota...
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Tu największa zaleta tego samochodu. Ja kupiłem go za 42tyś zl nowy z salonu w Polsce, dostałem spory rabat. Zależało mi na czymś w miarę pojemnym na wyprawy wakacyjne. Zwracałem uwagę na dynamikę silnika i jakość wykonania. W tym przedziale cenowym nie znalazłem nic innego. Po gwarancji servisuję go w dawnym Centrum Servisu Daewoo FSO. Pasują części z Nubiry, Espero, Lanosa i Leganzy, przy czym można wszystko zrobić za 50% ceny z servisu...
~janek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry ja za 2008 rocznik we wrzesniu zaplacilem 45tys w tym pelna elektryka na szyby przednie i tylne, klima, regulacja kier w 2 plaszczyznasz, regulacja fotela na wysokosc itd, przydatna rzecz podlokietnik dla kierowcy:), ja kupiłem wersje BRI a wiec dodatkowo pełne ospojlerowanie plus alusy niestety 15\" na tym aucie wyglądają bardzo kiepsko ale na lato zmieniam na 16\" to juz lepiej bedzie sie...
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Lepiej być nie mogło. Samochód z 2004 roku, bezwypadkowy, z przebiegiem (wówczas) 80 parę tysięcy, z klimą, pełną elektryką, dwoma airbagami i ABS kosztował mnie 14,5 tys. zł. Za tę samą cenę nie kupiłbym nic w podobnej klasie z podobnym silnikiem, nie wspominając o stanie technicznym i przebiegu.
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny - za przyzwoite pieniądze dostałem samochód bogato wyposażony z całkiem mocnym silnikiem i o niezłym designie (z boku klasyczny klin, tył na prawdę dobrze, tylko \"od dziobu\" ciut gorzej).
~PM
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Świetny samochód - mógłby mieć w miejscu halogenów jakieś zaślepki. Nie zamówiłem halogenów, i po odbiorze samochodu zauważyłem dziury! Reszta - super, 1000 razy lepszy od seata cordoby (r. 2002, którym jeździłem).
~wer
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie łudzę się, że nabyłem okazyjnie coś nieprzeciętnego ale myślę, że to dobry samochód za taką cenę. Trzy lata gwarancji i assistance Chevroleta. Pewien niepokój budzi jaka będzie dostępnośc części i ceny ewentualnych napraw.
~Duńczyk
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Za tą cenę - w promocyjnych wyprzedażach starych roczników - tylko kia cee´d jest w stanie konkurować z tym modelem. Całą reszta, z europejskimi markami na czele, odpada w przedbiegach.
~Krzysztof "tijo1@o2.pl"
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
jak za tę cenę - w roku 2004 trudno byłoby kupić lepsze autko - poziom wyposażenia powalał wtedy konkurencję (Skoda Octavia, Opel Astra, VW Golf - były w wyższej cenie a ponadto "gołe i wesołe")
~grzesliz@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo wysoka ocena. Inne samochody w tej cenie to przy Lacetti zwykłe graty, bardziej awaryjne, głośniejsze, mniejsze. Nie mam wątpliwości że zdecydowany lider w tej cenie.
Chevrolet Lacetti Sedan