Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan (46) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Zawieszenie naprawdę sobie chwalę. Idealny kompromis między komfortem a komfortem prowadzenia - wóz nie traci przyczepności przy 170 km/h (więcej nie jechałem, na razie, więc się nie wypowiadam), a lekka nadsterowność przy pustym bagażniku tylko zwiększa przyjemność z jazdy, pod warunkiem ostrożnego obchodzenia się z pedałem gazu. Układ kierowniczy też bardzo dobry i nie zgadzam się z opiniami, że kierownica jest za duża.
~dawidgg10487942
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Zawieszenie wydaje się być znakomite, niestety wiele zależy od ogumienia. Przetestowałem jazdę w wielu warunkach skrajnie różnych i ani razu nie mogę narzekać pomimo często dużego obciążenia. Sam komfort jazdy z dużą szybkością na zakrętach porównując z np nissanem primerą bez porównania na korzyść chevroleta.
~Krakus
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dobre trzymanie na szybko pokonywanych łukach (np na autostradzie), znacznie gorzej na słabej nawierzchni - głośna praca zawieszenia na krótkich nierównosciach i niektórych progach spowalniających. czasem słychać pompę wspomagania układu kierowniczego. Ogólnie nieźle, znacznie lepiej niz np. Fiat Stilo
~HUBERT-cooala70@o2.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
JEDZIE JAK PRZYKLEJONY.ZAWIESZENIE NOWEJ GENERACJI,ORAZ UTWARDZONE FABRYCNIE ZAWIESZENIE DAJA PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ Z JAZDY NA AUTOSTRADACH I NA KRĘTYCH DROGACH PRZY DUZYCH SZYBKOŚCIACH,NAWET ZAPAKOWANYM AUTEM.NA POLSKICH CHORYCH DROGACH TROCHE TRZĘSIE.
~Laceciarz
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Sprawia dobre wrażenie, zwłaszcza przy dużych prędkościach i na dobrej nawierzchni. Natomiast standardowe ubytki w naszych nawierzchniach dają znać, głównie stukami z różnych miejsc podwozia. Podobnie drobne kamyki. Ale ogólnie spisuje się bardzo poprawnie.
~ryba
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Układ jezdny pracuje poprawnie,zawieszenie trochę twardo zestrojone ,mi odpowiada do dynamicznej jazdy.Wspomaganie układu kierownicy mogłobybyć trochę ,,mocniejsze,,. Regulacja kierownicy w dwóch połozeniach.
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Miłe zaskoczenie. Zawieszenie dość sztywno zestrojone. Hałas i stuki na przyzwoitym poziomie. Najważniejsza jednak trwałość. Poruszam się 70% po trasie reszta w mieście i po 72tyś bez wymiany czegokolwiek i bez problemu.
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Zawieszenie dosyć twarde, niektórzy mogą narzekać na przenoszenie drgań na krótkich poprzecznych nierównościach (progi zwalniające). Hamulce skuteczne. Zachowanie w zakrętach czy \"trzymanie się\" drogi - dla mniej OK.
~aaa
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Na początku wydawał mi się trochę twardy, ale teraz wiem, że dobrze tłumi nierówności. Jeździłem nawt po 150 km/h na dłuższych odcinkach i samochód prowadził się pewnie (poprzedni przy 120 myszkował po drodze).
~arturo
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto dobrze trzyma się drogi. Mój nie ma ESP i spokojnie można szybko pokonywać zakręty. Dość komfortowo zestrojone zawieszenie. Dobrze sobie radzi z polskimi drogami.
Chevrolet Lacetti Sedan