Lista ocen Chevrolet Lacetti Sedan (59) - Widoczność

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Duńczyk
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Do przodu i na boki - bez zastrzerzeń. Nawet maskę normalnie widać i nie ma problemu z oceną odległości od krańca przedniego zderzaka. Do tyłu niestety widoczność kiepska (wysoko umieszczona dolna linia tylnej szyby i idąca w górę linia szyb bocznych i szerokie słupki tylne). Sytuację ratują duże i świetne lusterka (z odgięciem lustra na krańcach, które likwiduje tzw. martwe pola)
~Chevytini
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jak na tak duże auto jest naprawdę dobrze. Widoczność w lusterkach lepsza niż w co niektórych nowych autach. Jedyny minus taki, że nie bardzo widać, gdzie kończy się samochód - kwestia wyczucia + słupki z przodu są dość szerokie, trzeba się wychylać.
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Lacetti w wersji sedan to spore auto, ale widoczność jest znacznie lepsza niż w wielu o dwie klasy mniejszych hatchbackach, np. Corsie C, którą jeździłem na kursie prawa jazy 5 lat temu. Duże szyby Chevy\'ego sprawiają, że widać wszystko dookoła.
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Nie będę narzekał na szerokie słupki przednie, bo to częste w nowszych konstrukcjach, ze względu na wymogi bezpieczeństwa. Widoczność na boki OK, widoczność do tyłu też. Parkując tyłem trzeba oczywiście pamiętać o \"kuferku\".
~Laceciarz
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Przyzwyczajenia wymagają szerokie słupki z przodu, ale to moda ogólnoświatowa, wąskich słupków się juz nie robi. Sedan wymaga poćwiczenia parkowania tyłem, potem juz idzie całkiem nieźle. Jeśli dostępne, polecam czujniki parkowania.
~janek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
widocznosc dobra zeby nie cofanie czasami mozna zapomniec ze jeszcze ma sie kufer za soba co go niewidac z siedzenia kierowcy i ktos moze se narobic biedy ale szybko mozna sie przyzwyczaic
~Manix
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Do tych którzy narzekją na grube słupki i na słabą widoczność do tyłu - epoka "maluchów " - trumienek minęła i nauczcie się korzystać w trakcie cofania z trzech lusterek.To duże auto.
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Przyda się czujnik parkowania bo nie widać bagażnika, normalka jak to w sedanie. Nie ma problemu za szerokich słupków czy też za małych okien.
~Krakowiaczek_ci_ja
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
W sedanie widoczność w porządku. Przy cofaniu (najlepiej to poćwiczyć na gumowych słupkach) trzeba pamiętać, ze ma bagażnik, albo założyć czujniki cofania.
~Piotr S
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Przeszkadzają grube słupki przednie. Ale to teraz problem chyba wszystkich samochodów /wytrzymałość ?/.
Chevrolet Lacetti Sedan