Lista ocen Chevrolet Lumina I APV (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macias
APV 3.1 i 160KM 118kW
na miescie 20 l gazu,mala szansazejsc nizej,trasa-ok 13-14,ale udalo mi sie przy pustej drodze,jadac 100 zejsc d109,5-10l lpg,ceny czesci:trzeba dobrzeszukac,bo bywaja duze roznice;przyklad -amorki przod-acdelco-ceny ok600zl-a kupilem za 365!!!generaklnie wutko lubi zeby troche wydac na nie pieniedzy
~BJ
APV 3.1 i 160KM 118kW
Niestety ekonomiczność nie była mocną stroną Amerykanów i to auto jest tego dobrym przykładem. Ale jak na możliwości auta nie jest najgorzej - oczywiście przy założeniu że dbamy o to auto i służy Nam do jazdy, nie zaś do miejskich wyścigów na 1/4 mili (czytaj do następnych świateł).
~Pablo
APV 3.1 i 160KM 118kW
Miasto 11-12L benzyny,trasa 8-9L,mało jak na wielkość samochodu,zimą 13L.Oszczędność że samochód z tworzyw stucznych lżejszy,pali mniej 8L niż ford windstar,i nie rdzewieje.Mocy nie znam w każdej luminie jest inna podaje średnią
~S1wy
APV 3.1 i 160KM 118kW
Na ta pojemnosc silnika jest OK. Chcoaz w miescie potrafi spalic i 20 litrow. W trasie 9 l. benzyny. Na gazie da sie jezdzic bez tragedii (oczywiscie jezeli instalacja jest dobra i porzadnie uregulowana)
~Vooyeq vooyeq@o2.pl
APV 3.4 i V6 213KM 157kW
Średnio 12-13 l. przy spokojnej jeździe ostatnio udało mi siezejść do 9 l. w mieście!!! Naprawy sczególnie skrzyni drogie.
~Arek
APV 3.1 i 160KM 118kW
po mieście pali jak smok.Na trasie, zwłaszcza jak zaprogramuje się stałą prędkość jest idealny.
~Jarek
APV 3.8 i 230KM 169kW
nie jest tak źle jak myślałem przy zakupie .......pozytywnie zaskoczony ;-)
~darek
APV 3.1 i 160KM 118kW
tylko te niekture ceny części to znieba, słabe serwisy szczegulnie elektryczne
~logistykagrom.@idea.net.pl
pali w mieście 16-18 a w trasie poniżej 14 GAZU