Lista ocen Chevrolet Nubira (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAJ
Kombi 1.6 109KM 80kW
Koszt zakupu niewielki ze względu na dużą utratę wartości, ale jakość - rewelacja, głównie w zakresie pewności i bezawaryjności konstrukcji układu napędowego oraz przestronności nadwozia (ale UWAGA - dotyczy egzemplarzy bezwypadkowych i nie dojechanych z cofniętym licznikiem - trzeba dobrze sprawdzić zanim się kupi pochodzenie pojazdu). Właściwy pojazd do eksploatacji na co dzień i daje radę przy wyjazdach wakacyjnych.
~jb
Kombi 1.6 109KM 80kW
Samochód duży (bezpieczny), młody (nie zużyty i skorodowany), dość pakowny bagażnik (choć nie rekordowy), w cenie 2/3 ceny popularnych i (prze)cenionych marek. Może jakość wykonania i użytych materiałów jest na nieco niższym poziomie (skóra z mniej szczęśliwych zwierzaków i plastyki nieco twardsze) niż u drogiej konkurencji ale jak na niezawodne wozidło z punktu A do punktu B - bardzo dobre.
~Krzysztof z Dobrej k.Szczecina
Kombi 1.6 109KM 80kW
W tej kategorii chyba najlepszy wariant,a proszę mi wierzyć ,że miałem czas na poszukiwania.Nubira wcale nie była pierwszym wyborem,ale tam gdzie rozum jest przed emocjami , wskazanie wypadło na Chevroleta.
~Paweł
Bardzo tani w kupnie, za 7 latka dałem 13tyś części eksploatacyjne bardzo tanie
~Paweł K.
Kombi 1.6 109KM 80kW
Tanie auto w stosunku do wyposarzenia.
~Lucze
Sedan 1.6 109KM 80kW