Lista ocen Chevrolet Nubira (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jb
Kombi 1.6 109KM 80kW
Komfort wyższy kosztem bezpieczeństwa w porównaniu do poprzednich samochodów. Mniej czuć nierówności drogi (Mazda miała prawie identyczne wymiary rozstawu osi i kół). Zauważam przechyły na zakrętach - czuję się mniej pewnie ale z wiekiem mniej się ścigam a bardziej dbam o kręgosłup. :) Samochód wymaga częstszej korekty toru jazdy kierownicą.
~Krzysztof z Dobrej k.Szczecina
Kombi 1.6 109KM 80kW
Naprawdę nieźle.Dużo daje układ niezależnych wahaczy z tyłu.Ale nie wiem jak sprawdziłoby się w ostrzejszej jeździe-to nie jest samochód do takich wygłupów.Jeżdżę po różnych wertepach (usługi instalacyjne) i po asfalcie.Plusem jest dość duży prześwit.Octavię musiałem podnosić o 4cm,po rozbiciu miski olejowej i kilkukrotnym urwaniu przedniego zderzaka.
~KAJ
Kombi 1.6 109KM 80kW
Jak na wersję kombi trzyma się drogi jak przyklejona (opony Hankook Ventus S1 EVO 2), wybiera nierówności poprawnie i nie buja na poprzecznych garbach. Co do części to niewiele powiem bo zawias jest jeszcze fabryczny i co ciekawe trzyma.
~Paweł
Kombi 1.6 109KM 80kW
Miałem kilka Japończyków i co chwile musiałem wymieniać łączniki, końcówki a nawet przeguby. Przy Nubirze nic. A do domu miałem 2,5 km po dziurach.
~Lucze
Sedan 1.6 109KM 80kW
Auto stabilne podczas jazdy,jedzie jak czołg
~wert
Kombi 1.8 122KM 90kW
Trwałość na 5. Dość miękko ale wygodnie.
~Paweł K.
Kombi 1.6 109KM 80kW
Bardzo miękkie zawieszenie, dla mnie idealne.