Lista ocen Chevrolet Orlando (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Fotele to duży atut tego samochodu - idealne a mam 185 cm wzrostu. Dobrze wyprofilowane, trzymaja na boki. Deska z tworzywa które nie wyglada na tanie wykończenie. Ta czarna listwa z fortepianowym wykonczeniem uzupełniła całość znakomicie. Przyciski tam gdzie potrzeba. Brakuje mi sygnału dźwiękowego nie domkniętych drzwi, oświetlenia przedniej części wnętrza przy otwartych drzwiach oraz kontrolki stanu zaryglowania drzwi - świecą się obie....
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
w wersji , którą używałem, to łba nie urywało, fajny jest gadżet , schowek pod panelem radia, gdzie można wrzucić np.: MP 3 ale moja wersja nie miała USB tylko AUX czyli słabo, za to gniazdek zapalniczkowych było pod dostatkiem, z przodu przy tylnych siedzeniach i w bagażniku
~bombski
Minivan 2.0D 163KM 120kW
powinien być panel gps dotykowy, wszystko manualnie przez pokrętło trzeba wprowadzać, nie paruje 2 telefonów, nie potrafię puszczać muzyki bezprzewodowo, ciągle rozłancza
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Idealnie wszystkie przełączniki, pokrętła intuicyjnie osadzone. Podłokietnik dla mnie nieco za krótki, ale jego regulacja jest świetna. Fotel bardzo dobrze trzyma na boki.
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
Cóż, tempomatu nie mam i ... sterowania radiem przy kierowcnicy, co mnie wkurza bardzo bo muszę się schylać, ale ogólnie spoko
~green
Minivan 1.8 141KM 104kW
przemyślane auto z pojemnym środkiem. wszystko pod ręką, fajny i orginalny schowek pod radiem. dobra pozycja za kierownicą.
~Reks
Minivan 1.8 141KM 104kW
Wszystko jest pod ręką ale trzeba się nauczyć gdzie co jest. Sterowanie radiem intuicyjne można się go nauczyć nawet bez instrukcji
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
Wszystko w zasięgu reki, czytelne i jasne. Instrukcja nie potrzebna by obsługiwać to autko.
~stachu
Minivan 1.8 141KM 104kW
Nie ma zastrzezen, chociaż mogłoby sie właczac swiatlo do czytania przy zajmowaniu miejsca przez kierowce
~zbigniew6011
Minivan 1.8 141KM 104kW
Wszystko na swoim miejscu i tam gdzie być powinno. Obsługa intuicyjna.