Lista ocen Chevrolet Orlando (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
Tu stawiam najwyższą notę. Pozycja za kierownicą wzorowa, fotele wygodne. Nie rozumiem komentarzy i recenzji twierdzących że autko jest przyciasne. Na co dzień wożę 2 foteliki z tyłu, i miejsca jest dość. Zdarzają się wyjazdy w 6 osób i tez nikt nie narzeka. Po ustawieniu fotela kierowcy (a nie jestem niski) spokojnie za mną siadają dorosłe osoby i mają jeszcze duuuzo miejsca na nogi. Osoby które piszą, że Orlando jest ciasne, powinny wsiąść...
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Kierowca ok ma podlokietnik, pasażer niestety nie. Z tyłu naprawdę sporo miejsca na nogi nawet siedząc za kimś wysokim. Trzeci rząd siedzeń można powiedzieć pelnowymiarowy dla dorosłych a nie tylko dla dzieci. Co prawda wakacje w 7 osób raczej się nie pojedzie chyba że z reklamowka z kapciami albo z boxem na dachu. Ale na wypad do miasta pod miasto w sam raz. Bagażnik z podłogą umiejscowiona wyżej przez 2 składane siedzenia. W moim odczuciu...
~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Przestrzeni na przednich siedzeniach jest wystarczająco dużo żeby mierząca 187 centymetrów wzrostu i ważąca 100 kg osoba czuła się komfortowo. W drugim rzędzie siedzeń przy zamontowanych dwóch fotelikach trzeciej osobie jest wygodniej niż w pasacie B5 (segment D). Jest więcej miejsca na nogi i o 9 centymetrów szerzej. W trzecim rzędzie siedzeń wystarcza miejsca dla osób do 175 centymetrów, ale komfort jazdy w kilkugodzinnej trasie jest...
~Maciek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jest czym oddychać, minivany to jest to co lubię. Przednie fotele dla mnie doskonałe, w drugim rzędzie trochę za krótkie siedziska i za twarde (środkowy tylko jako rezerwa). Na razie z tyłu jeżdżą dzieci w fotelikach więc nikt nie narzeka. Trzeci rząd fotele wygodne ale oczywiście miejsca na nogi i głowę tylko minimum.
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
I tu jest rzeczywiście fajnie, miejsca dosyć, czuje się, że to kawał auta, trochę ciasnawo na trzecim rzędzie siedzeń, ale nie każdy musi jeździć w siódemkę, w każdym razie za kierownicą miejsca full, a mały nie jestem, nad głową też ok, mój kolega 2,04 m wzrostu jechał i nie narzekał.
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Kierowca nie może narzekać, pasażer również. Nie wiem jak drugi rząd - dzieci w fotelikach jeżdżą. Trzeci rząd jeszcze nie był używany, lecz przed zakupem przymierzałem się do niego ( mam 181 cm wzrostu ) można przejechać kilkaset kilometrów.
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
Cóż, po caravanie to niezbyt można się pocieszać, rower nie wchodzi bez składania :), ale dla 4 osobowej rodziny z walizkami bez baga udaje się jeździć, i bez problemu się wszędzie zaparkuje.
~88stasio
Minivan 1.8 141KM 104kW
Dla mnie pasuje mam dużo miejsca czuję się komfortowo prowadząc samochód. Pasażerowie z tyłu raczej też nie narzekają:) 2 ostatnie fotele z tyłu dają sobie rade wygodne ale nie na dłuższą trase.
~obds
Minivan 1.8 141KM 104kW
Rodzina 2+2+pies a czasem nawet teściowie - pełna swoboda. Nie wiem do czego można się przyczepić. Miałem Partnera - owszem wiekszy kufer - ale powietrze się w nim głównie woziło.

Usterki Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Moreno
Minivan 1.8 141KM 104kW
Przednie siedzenia wygodne i dobrze trzymają. II rząd miejsca wystarczająco na nogi, mogło by być troszkę szerzej. III rząd raczej dla dzieci lub do jazdy okazjonalnej.