Lista ocen Chevrolet Orlando (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Sporo wysiłku włożyłem w znalezienie samochodu najbardziej odpowiedniego dla rodziny z czwórką dzieci która często wyjeżdża na weekendy. Testowałem także konkurencję. Z tańszych samochodów była tylko dacia loggy ale zupełnie odstawała jakością od orlando. Za to orlando nie odstawał od droższych miniwanów. Przewagę uzyskała dopiero Alhambra ale wydatek ponad 30000 więcej skutecznie mnie do tego samochodu zniechęcił.
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
67500 za nowy samochód z gazem w wersji z automatyczną klima, alufelgami, elektr szybami lusterkami, nawigacja, czujniki cofania, 7 miejscami, kontrolą trakcji, 6 poduszkami nstalacją LPG, dobrym audio z mp3 usb no i z zestawem glosnomowiacym który działa bardzo intuicyjnie. Tylko dlaczego gaz jest tak drogi a Pb tanieje - to trochę boli po zakupie auta z gazem:-)
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
Tego szukałem, to dostałem, za 50 tys. roczny samochód na gwarancji z gazem i z przebiegiem rzędu 40 tys. A jazda junkersem do drogich nie należy nawet przy sporym apetycie na paliwo. W dodatku Dodge nie schodził poniżej 15, więc też poprawa :)
~88stasio
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jakość cena jest kolosalna zanim kupiłem Orlando zaopatrywałem się na Dacie ale niestety jak zobaczyłem wykończenia w Orlando i jakości byłem zaskoczony że pojazdy zbliżone tak do siebie cenową mogą być tak oddalone jeśli chodzi o jakość.
~bombski
Minivan 2.0D 163KM 120kW
to sprawa indywidualna dla jednych to sporo dla innych jest dobrze. Szukałem auta 7 osobowego i był to najlepszy wybór dla mnie i nie żałuję, grunt by się nie psuł.
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
W moim przypadku ideał jak już wspomniałem 61500 za nowy samochód 7 osobowy z czteroletnią gwarancją i 140-ma konikami, śmigający bez bólu 180 km /h brzmi prawie nieprawdopodobnie
~green
Minivan 1.8 141KM 104kW
nie ma na rynku auta 7sobowego za takie pieniądze i z takim wyposażeniem. silniki podobno od Opla więc sprawdzony. naprawde warto.
~Dydol
Minivan 1.8 141KM 104kW
Samochód w świetnej cenie, sprawia wrażenie solidnego, zobaczymy jak będzie w późniejszym czasie
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Za niecałe 68000 zł brutto z lpg w cenie 1zł. Czego oczekiwać więcej. Serdecznie polecam.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Orlando
9,7
10,7
~Michał
Minivan 1.8 141KM 104kW
Za te pieniądze idealne auto. Ja jeszcze dodatkowo dostałem rabat bo wyprzedaż rocznika