Lista ocen Chevrolet Orlando (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateusz rabski
Minivan 1.8 141KM 104kW
Auto posiadam od trzech lat. Jest doskonale poniewaz wyglada jak crossover a ma 7 miejsc i jest minivanem. Dobra elastycznosc. Moglobybyc lepsze pszyspieszenie ale i tak jest super. Jest to podstawowa wersja wyposatzenia a jednak jest bdb wyposarzona.plastiki sa twarde ale maja rozne faktury. Caloksztalt wyglada naprawde dobrze. Moim zadaniem jakosc-cena bdb. Nowe w tej wersji wyposarzenia kosztowalo 60 tys zl.
~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Z przodu jest dobra, nieznacznie ograniczają ją jedynie masywne słupki po bokach. Widoczność przez tylną szybę pozostawia trochę do życzenia, bardzo za to są pomocne duże boczne lusterka, najlepsze jakie dotychczas miałem w samochodzie które znacznie poprawiają sytuację.
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Przód rewelacja, słupki nie przeszkadzają. Tył trudno wymagać od tak długiego i dużego auta aby było jak w kompakcie - jeśli już zdajemy sobie z tego sprawę przydatne będą czujniki i kamerka cofania - są od wersji LT+. Bardzo pomagają, bez nich cofnie na własne ryzyko :-)
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Ogromne lusterka uzupełniają złą widoczność przez tylną szybę. Kamera cofania o dużym kącie widzenia i liniami asekurującymi spisuje się doskonale. Gdzieś czytałem, że słupki zasłaniają. Może to kwestia przyzwyczajenia - mi nie przeszkadza. C-max miał podobnie.
~88stasio
Minivan 1.8 141KM 104kW
Pewnie po jakimś czasie mógł bym dać piąteczkę ale przy ubogiej wersji tego samochodu ciężko jest mi wyczuć jego gabaryty i zatrzymuje się 30-35 cm np od ściany jeśli chodzi o lusterka wstecz z tym nie ma żadnego dla mnie kłopotu duże- są po prostu świetne.
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
siedzi się wysoko, to dużo widać, ale boczny przedni słupek trochę przeszkadza, trzeba uważać , czy ktoś nas nie zachodzi z boku od lewej.
~Przemas
Minivan 1.8 141KM 104kW
genialne, duże lusterka. Kształt auta (pudełkowaty) dodatkowo ułatwia parkowanie i manewrowanie tym nie małym autem. Widoczność do tyłu wystarczająca.
~green
Minivan 1.8 141KM 104kW
widać wszystko w każdym kierunku. nawet do tyłu mimo iz tylna szyba troche mała.kwestia przyzwyczajenia.duże lusterka zewnętrzne.
~Reks
Minivan 1.8 141KM 104kW
Pomimo ze tylna szyba jest bardzo mała to nie ma problemu z parkowaniem bo radar cofania działa bez zarzutu

Usterki Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bombski
Minivan 2.0D 163KM 120kW
Posiadam kamerę cofania jest b.dobrze ale bez niej nie wyobrażam sobie