Lista ocen Chevrolet Orlando (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Minivan 1.8 141KM 104kW
Po dieslu czuję jakbym jechał bez silnika:-) nie kręcąc wyżej niż 3 tys obrotów i do 100 jest cicho, później głośniej. Niestety powyżej 120-140 wyje, ale i tak 2x ciszej niż w dieslu, powinni lepiej wyciszyć wnętrze od strony silnika. Uszczelnienie boczne w drzwiach na 5 plus.
~obds
Minivan 1.8 141KM 104kW
Jechaliśmy tym samochodem na jeden strzał do Chorwacji. Byłem przekonany że wszyscy będziemy mieli kwadratowe głowy (po pratnerze - bywało strasznie) - nic z tych rzeczy. Dzieciaki przyjechały wypoczęte - niestety i zamiast spać dawały czadu.
~Reks
Minivan 1.8 141KM 104kW
Wyciszenie jest naprawdę rewelacyjne, no chyba że wentylator od klimatyzacji pracuje na maxa to szumi. Nie wiem jak będzie przy większych prędkościach ale do 120 km/h jest cicho( szybciej jeszcze nie jeździłem)
~barnej
Minivan 1.8 141KM 104kW
Do 100 km/h w zasadzie jest dobrze. Powyżej robi się głośniej, a dziwne odczucie mam przy 150 km/h jest jakby ciszej. Bryła nie pozwala na opływanie powietrza i komora silnika jest słabo wygłuszona.
~Mark
Minivan 1.8 141KM 104kW
ponoć w testach bez uwag ,dla mnie dzwięk męczonego silnika spowodował profesjonalne wyciszenie całego auta .po tym było super ,szczególnie w miejskiej eksplatacji do 100 km/h
~Zet
Minivan 1.8 141KM 104kW
To nie jest atut tego samochodu, gołe blachy i głośno, wystarczy posłuchać centralnego zamka, ponadto muzykę słyszą głównie przechodnie ;)
~Marek
Minivan 1.8 141KM 104kW
Dla mnie jest dobre ale poza wyjątkowymi sytuacjami nie przekraczam 120 km/h. Powyżej tej prędkości jest głośno.
~ginger
Minivan 1.8 141KM 104kW
POWYŻEJ 120 km/h DUŻY HAŁAS NIE WIEM CZY TO WINA WYCISZENIA SILNIKA ,CZY SILNIK JEST TAKI GŁOŚNY ALE MOGLI NAD TYM POPRACOWAĆ
~Roman
Minivan 1.8 141KM 104kW
nie jest katastrofą, ale też nie jest to mercedes, biorąc poprawkę na cenę to jest więcej niż dobrze
~green
Minivan 1.8 141KM 104kW
powyżej 130km troche za głośny. brakuje 6 biegu ale da się jeszcze normalnie rozmawiać.