Lista ocen Chevrolet Rezzo (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aga9622@interia.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Bardzo ładnie zaprojektowane auto, jednak przyjemność z posiadania i jazdy psuje łomot dobiegający z zawieszenia w szczególności tylnego. Poszukuję kontaktu z innymi właścicielami tych samochodów w celu stworzenia wspólnego frontu w wyegzekwowaniu od sprzedawcy (lub GM) usunięcia wad w zawieszeniu. Mój adres e-mail poniżej
~wirtus@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Auto kupione przypadkiem i z obawami za garnicą (lekko puknięte) stało się funkcjonalnym i niezawodnym pupilkiem całej często wędrującej rodzinki z rokowaniami na pozostanie w niej przez kilka lat. Serwis w GM z tanimi drobiazgami też miło zaskakuje (komplet chlapczy przód tył 60 zł).
~Nic RAM
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Wg mnie w cenie 59 tys. samochód tej wielkości, z takim wyposażeniem zabija konkurencję, znaczek Cheviego też wzbudza zainteresowanie - jest ok Jak to możliwe że Chevrolet może sprzedawać w takiej cenie a np VW - samochód dla mas w końcu nie wie co dzieje się na rynku o Reanult czy Peugeocie nie wspomnę
~Johnio@neostrada.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Polecam kazdemu te autko ! Ja mam wersje limitowana 1.6 Comfort z alumfelgami , czujnikami parkowania , automatyczna klima, a nawet wieszakami na ubrania. Jestem w 100 % zadowolony z tego autka a radio z Blaupunkta, CD + 6 glosników daje sie slyszec dwie ulice dalej :P !
~zadowolony
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
1.bardzo fajne auto 2. niesamowita przestrzen w kabinie 3. wygoda przemieszczania sie niesamowita, 4. wsiadanie i wysiadanie bez zbednych obciazeń kregosłupa 5. zapewnione poczucie bezpieczeństwa itd itd
~piotrek
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Wygodne i ładne autko za niewielkie pieniądze.Fatalny serwis-wszystko trzeba na nich wymóc ,a najlepiej od razu interweniować odgórnie w GM w Warszawie,inaczej wmówią że" te typy tak mają"
~mirekg
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Auto rodzinne w sumie OK. Bogate wyposażenie w tej cenie naprawdę warto. Trochę za słaby silnik dla tego samochodu, lepszy byłby 2.0l.
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Wygodny i przestronny samochód o bardzo ładnej sylwetce , dobrze wyposażony.Bardzo dobrej jakości zestaw audio-Blaupunkt + CD i 6 głośników o dobrej dynamice.
~RaV
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Duże, przestronne i wygodne rodzinne auto, silnik za słaby do wielkości 2.0 byłby lepszy. Dla spokojnych kierowców.
~kerti
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
ogolnie jestem bardzo zadowolony dosc duzy jak narazie niezawodny oby tak dalej a i przedewszystkim bardzo obszerny zwlaszcza tyl