Lista ocen Chevrolet Rezzo (22) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bydgoszczak
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Spalanie jak w silniku 2.0. Na trasie 10 l. gazu. W mieści między 10-12 l. Sprawdzałem inne marki palą tyle samo. Ale jak ktoś chce oszczędzać to niech kupi mniejszy samochód. Części eksploatacyjne są ogólnie dostępne. W serwisie chevroleta części są w przystępnych cenach. Jeżdżę od roku i nic nie nawaliło. Ogólnie to konstrukcja samochodu jest dość prosta. W internecie można kupić wszystko.
~markisz
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Jak na tę klasę autka jest O.K. Pali jak zegarek 8.25 średnio (miasto i trasa pół na pół). Części tanie jak barszcz. Serwisowanie opanowane przez mechaników, którzy obsługiwali wcześnie Deawoo (przecież to na podwoziu nubiry, silnik również taki sam z lekkim liftingiem)
~Misiek
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
na początku pzrerażała mnie perspektywa opłat za benzynę ( jeżdziłem samochodem z zasilaniem LPG ), teraz jestem pod wrazeniem niskiego zuzycia paliwa o czym pisałem powyzej, przejechałem dopiero 6000 km, nie miałem przeglądów wiec...., nie było tez napraw gwarancyjnych
~suzui1
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Pali tyle co inne samochody z silnikiem 2.0 sprawdzałem inne marki zużycie takie samo. Jak się jeździ w zakresie ekonomicznym to pali normalnie. Zresztą tym samochodem jada to przyjemność i nie trzeba się spieszyć :)
~jaco108
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
jak się ma \"lekką nogę\" to można wytrzymać. przeglądów i napraw w ASO spore, w nieautoryzowanych normalnie, nie jest technologicznie zaawansowany to i nie sprawia kłopotów przeciętnemu mechanikowi
~Marcio
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Bardzo duże zużycie paliwa jak na tę pojemność. Napraw jeszcze nie było, natomiast dokupiłem chlapacze - są bardzo tanie w porównaniu z np. cena chlapaczy do Opla Astry
~Nic RAM
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Spala w ostrzejszej trasie i mieście około 10,3 l w trasie 7,1-7,5 l/100 km - oczywiście jest jeszcze niedotarty mam przejechano około 1200 km ale na razie idzie wg danych technicznych
~wirtus@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
na trasie od 6l (spokojna jazda 100 kmh/h) do nawet 11 (miasto i korki) przy delikatnej nie narwanej jeździe w zakorkowanym mieście najlepszy wynik to 9 l/100
~Janusz z Gdyni
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jaźdze spokojnie i jestem mile zaskoczony. Srednio 8,5-9,0 l/100 jak na 1.5 tony OK´ Przy agresywnej jeździe trzeba trzymać sie za portfel :)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Rezzo
9,2
~zadowolony
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
standardowo, malo nie pali bo duze i ciezkie auto, auto ma 315 na liczniku licze ze po dotarciu czyli ok 2500 tys km sie uspokoj