Lista ocen Chevrolet Rezzo (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bydgoszczak
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Kupiłem samochód za 13500 zł z 2004 r. W najbogatszej wersji z automatyczną klimatyzacją i pełną elektryką z przebiegiem 87 tyś. Tani bo ludzie nie znają tego samochodu i boją się kupować. Jak ktoś zna to ceni sobie i jeździ. Zamierzam jeździć tym modelem jeszcze jakieś 5 lat. nic nie trzeszczy ani nie puka. Polecam
~suzui1
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Polecam warto kupić z częściami teraz już praktycznie nie ma problemów. Samochód był produkowany do 2008 r. Nawet spinki plastikowe można kupić. Na allegro wybór praktycznie wszystkich części.
~Misiek
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
nie machyba samochodu z takim wyposażeniemi tej klasy za tak niskie pieniądze. Przy rozmowie ze znajomymi i nie tylko gdy jest mowa o cenie z ich strony pada z reguły pytanie: czy to cena netto?
~wirtus@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Sprowadzony z zachodu bardzo tani w stosunku do jakości w zakupie w salonie chyba trochę przeceniony (w tej samej cenie jest xara picasso brzydsza ale niby bardziej renomowana marka)
~RaV
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Za 14 tyś kupiłem w 2012 7 letnie auto z instalacją sekwencyjną LPG. Gdyby nie zajechany silnik przez poprzedniego właściciela byłoby super!
~zadowolony
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
w tej cenie ????? nie znam takiego, jak liczylem aby kupic takie gabaryty z takim wyposazeniem trzeba wydac ok 20 tys wiecej, wiec samo przez sie ...
~aga9622@interia.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Niska cena i bogate wyposażenie nie tłumaczą niskiej (nie spotykanej nawet w bardzo tanich autach) jakości wykonania
~karlos1
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
klasa samochodu adekwatna do ceny samochodu, fatalne wykonanie, parametry wzgledem ceny
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jak za tą cenę w miarę wygodne i przestronne autko -w tym przedziale cenowym nic lepszego nie znajdziemy.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Rezzo
9,2
~Marcio
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jedyna zaleta to niska cena zakupu w porównaniu z innymi Minivanami z podobnym wyposażeniem.