Lista ocen Chevrolet Rezzo (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wirtus@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
takie sobie na dziurach tłucze się tył (podobno trzeba wymienić amortyzatory na jakieś specjalnie dobrane). Na normalnych zachodnich drogach autko płynie cichutko a silniczek delikatnie mruczy( no może nie jak Alfie ale do przyjęcia)
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mogło by być lepsze,w szczególności w zimne dni denerwujące jest skrzypienie twardych!! plastików. Do 3 tys.obrotów silnika prawie nie słychać,ale na wyższych obrotach jest trochę za głośno,- jak na vana w normie.
~Nic RAM
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jechałem w górach, słuchałem muzyki na poziomie 5 (oryginalny Blaupunkt) i dobrze było słychać muzę i prowadzić rozmowę
~zadowolony
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
jak pisalem silnik za glosny ale i w markach bardziej renomowanych nie jest rewelacyjnie, mozna napisac na standardowym poziomie
~jaco108
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
j.w. stukot tylnego zawieszenia, odgłos silnika przeciętny, szum wiatru w normie jak na minivana
~Johnio@neostrada.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
przecietnie bo mnie jedynie denerwuje ten tylni most ale przy 5 osobach go nie slychac
~aga9622@interia.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Głośny silnik, bardzo głośne stuki w tylnym zawieszeniu - serwis nie może zlokalizować źródła
~suzui1
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Poprzedni jeździłem lanosem dlatego dla mnie bardzo dobre wyciszenie.
~kerti
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
nie moge powiedziec ze doskonale ale jesem zadowolony a nawet bardziej...
Dziennik kosztów dla Chevrolet Rezzo
9,2
~Marcio
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Powyżej 3000 obrotów silnik uciążliwie hałasuje, od czsu do czasu zgrzypią plastiki