Lista ocen Chevrolet Spark I 0.8 51KM 38kW 2005-2009 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Producent zastosował szerszy rozstaw kół niż w poprzedniku Matizie.O ile przednie zawieszenie spisuje się zadawalająco to zastosowane tarcze hamulcowe z przysłowiowej plasteliny często wprawiają samochód w wibracje,wyczuwalne w kole kierownicy.Ten sam problem dotyczy półosi napędowych.Tylne zawieszenie to nieporozumienie,skrętna belka wleczona z potężnymi kątami pochylenia kół niszczy tylne opony.Bardzo słabe tylne sprężyny amortyzatory i...
~Pablo
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Bardzo dobre sztywne zawieszenie, niemniej wymaga przyzwyczajenia z racji na wysoką pozycję zajmowaną w samochodzie. Czasem ma się wrażenie na zakrętach, że auto zaraz przekoziołkuje, mimo to bardzo dobrze trzyma się drogi.
~marcinc5@tlen.pl
Hatchback 0.8 51KM 38kW
czasem wydaje mi się ,że zamiast amortyzatorów i sprężyn ,włożyli galarete i tak buja się to na wszystkie strony .a jak dobrze wiatr zawieje patrzysz do którego rowu wpadniesz.Tragedia
~Teenage Idol
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Jeśli sie nie szaleje to jest w porządku. Ja raz przeholowałem i wylądowałem w rowie... (wiadomo wąskie opony, relatywnie wysoko umiejscowiony środek ciężkości)
~pavellz
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Nie jest źle, pod warunkiem wymiany oryginalnych opon, które ślizgają się po byle studzience ściekowej. Zawieszenie mogłoby być trochę cichsze.
~Zenek
Hatchback 0.8 51KM 38kW
W mieście ok, na trasie - bardzo przeciętnie, na autostradzie jazda jak pływanie żaglówką po morzu w czasie sztormu.
~Waldek Kiepski
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Układ jezdny bardzo delikatny. Nie na nasze drogi. Dodatkowo trudności przysparzają krzywiące się felgi.
~WAldi
Hatchback 0.8 51KM 38kW
tlumi wyboje, uklad kierowniczy jest malo wrazliwy na niespodzianki \"polskich drog\",daje rade
~alaos
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Miłe zaskoczenie, jednak na ostrych zakrętach warto się pilnować.
~Majkel
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Jest ok. Układ kierowniczy jest mało precyzyjny.