Lista ocen Chevrolet Spark II Hatchback (41)

~Tomek
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z samochodu pomimo duzej ilosci problemow. Auto ma swoj przebieg takze mozna wybaczyc niektore rzeczy krore mi sie przytrafilo. Mam 3 lata prawo jazdy i to jest moje 4 auto i nie mam zamiaru sie go pozbywac ze wzgledu na wygode i co te auto oferuje.
4,1
~Michał Lastocki
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Auto oceniam w kontekście innych aut tego segmentu oraz porównując do mojej Meganki. Szczerze mówiąc pomimo kilku wad to bardzo fajne autko. Jeździ nim głównie żona, ale ja po prostu czasami lubię sobie wsiąść i pojechać np. na stację go zatankować. Moje oczekiwania były takie, aby można było nim pojechać do sklepu i nawet czasami na majówkę bez większego bagażu. Natomiast biorąc pod uwagę cenę i wyposażenie oraz jakość uważam, że lepszego w...
3,1
~Darecki
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
kupilem auto dla zony...po tygodniu narzekala na predkosc,po 2 tygodniach na spalanie autko wygodne dobrze wygladajace ale nic poza tym po 8 miesiacach problemy ze sprzeglem po 12 mies sprzedalem z ulga.... najgorsze wrecz niebezpieczne auto
~bartas83
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Mimo że auto generalnie jest ok to mi zbrzydło na samym początku tym że miało uszkodzony termostat i mimo iż kupiłem w salonie to musiałem toczyć walkę z obsługą serwisu by raczyli w ogóle sprawdzić, a następnie przy montażu gazu uszkodzili kierownicę (odradzam serwis Mikołajczaka w Bydgoszczy) auto jest ekonomiczne i na swój sposób ładne, mało pal iale ogromny jego minus to brak nadkoli i wyciszenia bagażnika co przy prędkościach powyżej 100...
4,1
~monika.gil@wp.pl
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
ogólnie jestem bardzo zadowolona, świetnie wygląda dobrze się jeździ. rewelacyjny samochód miejski. Na trasie choć nie ma rewelacji to ok 130km/h idzie.
~Asad5
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
osobiście jestem bardzo zadowolony - dobrze się jeździ, fajnie wygląda, mało pali :)
~Adam
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Super autko, rekordzista ma 350 tys km i ma filmik na YouTube. Nic się nie zepsuło oprócz sprzęgła i nawiewu. Mój ma około 190 tys z tego 70 tys w moich rękach wszystko na LPG fabryczna instalacja.Powiem krótko super samochodzik. Uwaga na wersję 1,2 tam już nie jest tak różowo. Zdecydowanie polecam mniejszy silnik 1,0
~użtkownik
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Silnik potrzebuje wysokich obrotów, żeby jechać. Na niskich obrotach strasznie mułowaty (Silnik)
~:)
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Na początku problemy z trafieniem w biegi. Po paru kilometrach się człowiek przyzwyczaja. Praktycznie od początku od czasu do czasu przy ruszaniu coś chrzęści. Serwis nie potrafi zlokalizować problemu aż do dziś. (Skrzynia biegów)
~sebahifi
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Wspaniala równa praca,niesamowicie cichy na postoju..przyjemny dzwięk ,ladnie się wkręca na obroty!!!Maly ale jedzie ok!A debile ze starych niemieckich padeł niech nas krytykują...Bo pewnie zaraz będą sie zachwycać swymi 20letnimi BARDZO MALYMI WACKAMI..(bmw)..lub Wieswagenami...buahaha WW ale US CAR ZWYCIĘŻA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Silnik)
Chevrolet Spark II Hatchback