Lista ocen Chevrolet Spark II Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW 2009-2012 (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olaf L.
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Jeżdzę już 3 lata, nastukalem 240 tys przebiegu, do tej porty oprocz olejow nic nie robilem, silnik pancerny na łańcuszku rozrządu, dobra jednostka, 1200CM3 pojemnosc i 80koni mozna kogos wyprzedzic, bezpieczniej niz 1.0 - spalanie mojego 1.2 w granicach 5 litrow po miescie, w trasy nie jezdze, auto kupione wylacznie na miasto, ciasne uliczki, i latanie od A do B po Warszawie, gdybym mial kupic znow jakis samochod miejski to znow bym wybral...
~bartas83
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Mimo że auto generalnie jest ok to mi zbrzydło na samym początku tym że miało uszkodzony termostat i mimo iż kupiłem w salonie to musiałem toczyć walkę z obsługą serwisu by raczyli w ogóle sprawdzić, a następnie przy montażu gazu uszkodzili kierownicę (odradzam serwis Mikołajczaka w Bydgoszczy) auto jest ekonomiczne i na swój sposób ładne, mało pal iale ogromny jego minus to brak nadkoli i wyciszenia bagażnika co przy prędkościach powyżej 100...
~Kleszczu
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Auto stworzone do miasta - ale i z tyłu zapakuje się dzieciaka do szkoly, czy osoby dorosłe - bagażnik w sam raz - zakupy i najwazniejsze sprawy przewioze - fotele jak się złozy to i do IKEII mozna jechac po nową meblościankę. .... Auto mało pali, mało awaryjne.
~Darecki
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
kupilem auto dla zony...po tygodniu narzekala na predkosc,po 2 tygodniach na spalanie autko wygodne dobrze wygladajace ale nic poza tym po 8 miesiacach problemy ze sprzeglem po 12 mies sprzedalem z ulga.... najgorsze wrecz niebezpieczne auto
~Jarkacz
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Bardzo fajne auto na miasto, 6 litrow po miescie takim jak WaWa, praktycznie nie awaryjne, rozrząd na łancuszku, super auto dla kobiety, choc sam jezdze z mila checia, moja matka tez zadowolona kupila takiego samego, siedzi sie extra.
~Juliusz
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Autem jezdzi moj ojciec, od roku i nie chce na nic zamienic, podoba mu sie, glownie dobrze sie siedzi za kierownica, nie jest nisko itp. Bardzo przyzwoite auto z ciekawym prostym silnikiem 1200
~Radek
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
zero rdzy, po miescie 6 litrow na 100km max, dobry pod LPG, ale ja nie zakladalem - jedynie opinie ze silnik jest super na gaz, choc przy spalaniu po miescie 5-6litrow to nie wiem czy jest sens, jak kto woli
~aleksander
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Dobry samochod na miasto i w korki, wszedzie zaparkuje. Mi sie bardzo podoba przod Sparka a w srodku pozycja do kierowania bardzo przyjemna. Siedzi sie wyzej itp POLECAM
~Kardynał
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
1.2 na miasto bardzo dobre rozwiązanie - spalanie 5.5 litra na 100 km. Fajna pozycja za kierownicą, troche tak jak by wyżej, super widocznosc, wszędzie się zmieści ;)
~Kaczynski Jozek
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Bardzo ciekawe auto na miasto, niskie spalanie - ja schodze do 5.7 po miescie na 100 km, na prawde super autko. Kobieta tez zadowolona.
Chevrolet Spark II Hatchback