Lista ocen Chevrolet Spark II (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Uwazam ze jest to bardzo fajne auto w srodku lecz brakuje mi jakiegos wiekszego schowka. Co prawda sa schowki pod radiem i az 3 pojemniki na kawe ale jeszcze jeden dodatkowy by sie przydal. Schowki w drzwiach uwazam za wystarczajace. Zmiesci sie w nich butelka i nawet jakies drobne to malutkiego schowka po srodku drzwi. Na plus zaliczam schowek na okulary.
~Michał Lastocki
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Wszystko naprawdę dobrze ułożone. Może plastiki są twarde, ale mnie to nie razi. Ważne, że nie skrzypią. Deska wygląda na prawdę ciekawie. Ciut ciężko chodzą przełączniki przy kierownicy, ale jeżdżąc w oplu jest jeszcze gorzej.
~maniek
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Źle według mnie umieszczone przyciski do otwierania szyb. W Octavi mam je od razu pod palcami opartej ręki a tu muszę cofać dłoń i szukać tych przycisków. Można je było dac 20 cm do przodu i by było super.
~Darecki
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
MIalem sparka w wersii LT ,full wersja wszystko w idealnym miejscu ,jedyne lekkie zastrzezenia do sterowania raddiem na kierownicy trzeba sie przyzwyczaic
~bartas83
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
duzo miejsca dla kierowcy jest wygodnie mały bagażnik ale z tym trzeba się liczyć
~:)
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Bez uwag. Szału nie ma, źle też nie jest.
~sebahifi
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Fajne schowki,ten niesamowity licznik..
~Jarkacz
Dziennik kosztów dla Chevrolet Spark II
6,9
~użtkownik
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Wszystko na swoim miejscu.