Lista ocen Chrysler 300C I Touring (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lucjan
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
No cóż. Coś za coś. Gdyby nie mniejsze od innych marek szyby, to auto nie miałoby opisywanego przez wielu wyjątkowego charakteru. Dla kierowcy widoczność wystarczająca, kierowca korzystający z lusterek z pewnością nie będzie narzekał. Podróżując tym autem po naszym kraju można zwrócić uwagę na ciekawe zjawisko, którego nie odczuje żaden inny kierowca a mianowicie sygnalizacja świetlna w Polsce montowana jest wg. własnego widzi mi się. Nie będę...
~Mike S.
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
Wszystko fajnie. Do przodu prosto jakby siedziało się przy stole. Do tyłu też niema problemu. Jedyny problem jak dla mnie to słupki A. Tir mógłby się za nimi schować. Pomiędzy szybami optycznie mamy około 12-15cm słupka.
~Mike S
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
~threeman
Touring 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
To chyba jedyny mankament 300C. Trzeba się przyzwyczaić, że siedzi się w czołgu z wizjerami. Gdy jest się pierwszym na światłach trzeba mieć żyrfią szyję i ją mocno wyciągać do przodu by zobaczyć kiedy zmieni się na zielone.
~Darek
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Przestronne wielkie auto nawet w tyle posiada mnostwo miejsca, fotele sa wygodne na dlugie trasy, czesto jezdze po 400km trasy bez przerwy i wcale nie czuc zmeczenia czy jaiegos dyskomfortu
~axis
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
największy minus auta, długi dach zasłania sygnalizację na skrzyżowaniach, za szerokimi słupkami przednimi schowa się nawet Grycanka, a z tyłu bez czujników ani rusz, ale przecież nie ma ideałów
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
trzeba się nauczyć stawać 5m przed linią świateł bo inaczej kierowcy dach zasłoni światła, z tyłu koniecznie czujniki
~Miro
Touring 5.7 i V8 AWD 340KM 250kW
Widoczność ograniczona, ale da się przyzwyczaić, właśnie za to go lubię.
~versuskolobrzeg
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
malo szyb ale wada tylko przod z ktorego nie widac swiatel do startu z krzyzowki
~300C
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Widoczność jest mniejsza niz np w BMW albo AUDI ale jest wystarczająca
Chrysler 300C I Touring