Lista ocen Chrysler 300M (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tolllek@poczta.onet.pl
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Wszystko pod ręką. Wskaźniki bardzo intuicyjne i praktycznie wszystko na konsoli środkowej. Ładnie oświetlone - charakterystyczne INDIGLO i niebieskie kolory wyświetlaczy LCD, których natężenie można regulować. Kierownica regulowana, a w niej tylko jeden interesujący nas przyrząd - wszystko w jednym - wycieraczki, kierunkowskazy, długie. Elektryczne lusterka, szyby etc. Swobobny dostęp do regulacji pamięci foteli, a co więcej - wraz...
~Vette (tagra2@wp.pl)
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
W przeogromnym wnętrzu na wspaniałych fotelach łatwo wygodnie się rozsiąść. Dla mnie mankamentem jest \"mercedesowskie\" rozwiązanie - grupujące wiele funkcji na lewej manetce pod kierownicą. Ponadto nie zaszkodziło by dodanie sterowania radiem z kierownicy. Reszta instrumentów bardzo wygodna, duże i czytelne guziki sprawiają, że obsługa \"sprzętów\" jest łatwa wręcz intuicyjna.
~meehoo
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Super... Przeciętny Amerykanin, musi mieć instrukcję do przelania mleka z kartonu do szklanki, żeby pojął tą czynność. Tu jest podobnie, tylko bez instrukcji. Wszystko na miejscu pod ręką, czytelne i proste w obsłudze. Auta można się nauczyć w 5 minut.
~ratmed-arek@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Co tu dużo mówić... wszystko pod ręką, jasne, czytelne oznaczenia. Nie można pominąć foteli które moim zdaniem są bardzo wygodne - dużo bardziej niż w innych tego typu autach (osobiście miałem okazję porównać m.in. z Volvo S80, Audi A8)
~rasheed
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Auto dla wygodnych. Łatwy dostęp do wszystkiego. Przełącznik kierunkowskazów i wycieraczek w jednej manetce po lewej stronie. W sam raz dla tych co lubią rozmawiać przez telefon komórkowy lub zajadać mcdonalda...
~Lucas
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Bardzo wysoka jakość wykończenia, świetna ergonomia, ponadczasowy wygląd. Z wnętrza tego auta można by nie wysiadać. Wypada zdecydowanie lepiej niż nowsze modele tego samego producenta.
~marceli
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
No nie ma tu zbyt wielu bajerów więc nie za bardzo jest jak to utrudniać. Wszystko w zasięgu wzroku i ręki ale bez rewelacji. No może przełącznik wycieraczek do poprawy.
~jogi babu
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
prosto i na temat. jak dla mnie mógłby być większy schowek z przodu,ale to dlatego,ze w aucie ma chyba ze 100 cd i już nie mam gdzie ich trzymać. wszystko intuicyjnie. jest ok.
~macgier@o2.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
wielki samochod duzo miejsca fotele odsowaja sie gdy wyciagam kluczyk i przysowaja do kierownicy gdy go wkladam, mam mnustwo miejsca zeby do niego wsiasc i wysiasc
~shaxsopot
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Deska rozdzielcza bez zastrzeżeń każdy kto pierwszy raz wsiądzie do tego auta nie będzie miał problemów z odnalezieniem podstawowych przełączników.