Lista ocen Chrysler 300M (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~meehoo
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
No tu chyba nikogo nie zdziwię. Miejsca na 100% więcej niż w audi A8 czy Bmw7 (wiem, bo siedziałem w obydwu). Wygodne duże fotele przednie, oraz fajnie profilowana kanapa z tyłu, pozwalają się zrelaksować podczas jazdy. Jedyną zastanawiającą mnie sprawą jest zakończenie podłogi pod fotelem pilota. Człowiek o wysokości 180cm, chodź będzie siedział bardzo wygodnie, nie rozprostuje nóg w kolanach :) Z tyłu już ten problem znika.
~7karolina@wp.pl
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Podobno w ogóle mnie nie widać, gdy jadę (jeżdżę w pozycji prawie leżącej i do tego mam 165 cm wzrostu), autko jest super wygodne, podłokietnik oraz „podparcie na drzwiach”(nie wiem jak to się dokładnie nazywa) idealnie dopasowane wysokościowo, dzięki czemu ręce podczas prowadzenia nie męczą się.... SUPER WYGODNY
~tolllek@poczta.onet.pl
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Jak to ktoś powiedział kiedyś w odniesieniu do Forda Scorpio II - "Odpowiedź brzmi: TAK - można swobodnie tańczyć" :) Nawet przy dość skrajnym wysunięciu fotela kierowcy do tyłu, pasażer nie ma szansy sięgnąć go kolanami. Cztery osoby podróżują jak w limuzynie prezydenckiej, a i 5 także nie odczuje zmęczenia z jazdy.
~AiR
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
em.. jestem 185, szczuply, powiem tak: dla kierowcy miejsca mogloby byc nawet mniej... Z tylu mozna posadzic nie 3 a 4 osoby i jechac w droge.. w salonie miejsca jest fantastycznie duzo, bagaznik jak na sedana jest ogromny,a na dodatek,mozna odlozyc tylna kanape i spac we dwojke bez problemu.
~BOODZIU !!!
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Miejsca a miejsca ... przesiadajac sie z BMK-i 5 rok 2002 powiem tylko tyle, ze w Bmce siedzi sie jak w wozie drabiniastym ... nie ma porownania do 300M´a . Bardzo przestronny i wygodny ... duze i wygodne podlokietniki zarowno na drzwiach jak i na srodkowej konsoli ...
~shaxsopot
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Miejsca jest pod dostatkiem z przodu kierowca i pasażer podróżują w wysokim komforcie natomiast jeżeli chodzi o miejsce na tylnej kanapie trzy dorosłe osoby mają sporo miejsca na nogi oraz wystarczająco miejsca na kanapie żeby mieć swobodę.
~Detamaso
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Tutaj daję maksa, mam 195 cm wzrostu i naprawdę muszę powiedzieć, że samochód jest przepastny bez względu na to na którym fotelu się siedzi. Podróż nad może z warszawy jakieś 460km bez problemu zero zmęczenia i bólu pleców.
~300M
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Ten samochód powinni obejrzeć ci którzy piszą że np. Opel Agila jest samochodem "przestronnym". 300M ma taką przestrzeń w środku że aż trudno uwierzyć. Z tyłu dwoje dzieci na fotelikach i jedna dorosła osoba mają bardzo komfortowo.
~jogi babu
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
jak w kawalerce:) można się ganiać i bawić w chowanego:) fotele z przodu wysunięte na max do tyłu, a tam pasażerowie maja jeszcze bardzo dużo luzu. 4 osoby jeżdżą w warunkach luksusowych. 5 w bardzo dobrych.
Dziennik kosztów dla Chrysler 300M
15,0
14,9
~DomiNikooo
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Miejsca duzo. wkońcu auto ma 5m dł i 1.92m szerokości ( gablota ) Mercedes E -klasa nie oferuje tyle wygody i przestrzeni, zresztą to Tylko Mercedes, chociaz sam mam jeszcze Mercedesa, wole CHryslera.