Lista ocen Chrysler 300M (51) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maumig@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Jak ktoś chce mieć duże, reprezentacyjne auto za naprawdę śmieszne pieniądze to polecam. Auto pomimo upływu czasu nadal rzuca się w oczy i budzi podziw na drodze. Osobiście lubię auta mniej spotykane. Do takich należy właśnie 300M- bo rzadko spotykam na drodze obok siebie ten właśnie model- i to mi się podoba najbardziej. Do tego wygoda w przemieszczaniu się, wyposażenie przy stosunkowo małych kosztach spalania (gaz)- czego chcieć więcej....
~meehoo
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Jeżdżę od lat amerykanami bo otumaniony polski naród, tak wziął sobie do serca \"negatywne\" cechy amerykańskich aut, że stosunek ich cen do tego co oferują jest chyba najlepszy spośród wszelkiej maści aut oferowanych w Polsce. Za 30.000 zł mam mocny, reprezentacyjny, unikatowy, ekskluzywnie wyposażony i tani w eksploatacji samochód z 2002 roku o ponad czasowej linii i osiągach godnych powalczenia z nowymi autami. Czego chcieć więcej.
~jogi babu
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
250KM, skóra, automat, pełna elektryka, nagłośnienie Infinity 9 głośników, samo ściemniające się lusterko, Klimatronic , podgrzewane fotele, ogromny bagażnik, kierownica wielofunkcyjna, tempomat,abs, kontrola trakcji,elektryczny szyber dach, alufelgi, Otwieranie bagażnika z pilota, Komputer pokładowy..itd..itd za 20tys. nie ma nic w tej cenie z takim wyposażeniem , wyglądem i komfortem. nie ma o czym mowic:)
~rasheed
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Tu musi być doskonale. Za auto kosztujące jako nowe ponad 200 tys. zł, dziś trzeba zapłacić ok 15000 zł. Cena śmieszna, zwłaszcza w kontekście wyposażenia, jakie ma to auto. Jeszcze dziś nowe auta europejskie nie mają tego, co 300M 13 lat temu.
~shaxsopot
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Auto tej klasy i z bogatym wyposażeniem za rozsądne pieniądze, polecam każdemu który lubi przemieszczać się autem o wysokim standardzie nie wydając zbyt dużo na samochód, stosunek cena do jakości jest bardzo dobry.
~God
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Cena auta przez to, że jest dość mało popularne i z dużym silnikiem jest zadziwiająco niska. Wszystko wykonane solidnie i nie czuć wszechobecnego plastiku jakim cechuje się większość samochodów w produkcji seryjnej.
~300M
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Jeśli chodzi o używane, to jest dosknale. Za rozsądne pieniądze kupuje się luksusowy, bardzo ładny samochód, z prawie wszystkimi dodatkami w standardzie. Nowego nie kupowałem to trudno coś powiedzieć.
~tolllek@poczta.onet.pl
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Naprawdę warto poszukać dobrego, zadbanego egzemplarza z roczników 1999/2000 u naszych zachodnich sąsiadów. Jak trafimy porządnie prowadzoną sztukę, to będzie nam wdzięczna bardzo długo.
~ratmed-arek@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Cena rynkowa jak na auto tej klasy nie wygórowana, części eksploatacyjne w przystępnych cenach a jakość wykonania samochodu oraz jakość podróżowania nim po prostu nie do opisania...

Usterki Chrysler 300M

Chrysler 300M – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AiR
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Jestem z Litwy.. 2000 rocznik kosztuje okolo 20tysiecy.. czy za taka cene mozna kupic cos lepszego? :) watpie.. jesli jest troche kasy na paliwo - nie ma nic lepszego!