Lista ocen Chrysler 300M 3.5 i V6 24V 252KM 185kW 1998-2004 (45) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Detamaso
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Samochód jest raczej bez problemowy w eksploatacji, nigdy nie zdarzyło się tak żeby mnie zawiódł w trasie i żebym wylądował na lawecie. Najgorzej jest z częściami eksploatacyjnymi do tego samochodu, tzn. wszystko jest do kupienia w internecie i w ASO ale wiadomo ceny w ASO są z kosmosu a części z netu są tragicznej jakości niby nie są one drogie w porównaniu do renomowanych konkurentów typu BMW, Audi czy MB ale trwałość tych części jest...
~krzyś
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Wkurzają mnie tylko te plastiki-trzeszczą (najgorzej trzeszczą ta tapicera przy drzwiach,to przez te polskie drogi gdyby nie te dziury to by nie trzeszczały), Klosze przednich lamp zmatowiały, ale jest to do zrobienia (potrzeba tylko czasu).Złe umiejscowieni akumulatora, który jest często podatny na wilgoć i nie odpala jak są klemy zabrudzone (wystarczy tylko klemy wyczyścić)
~jacekp26@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Samochód posiadam od ponad roku. Wymieniłem końcówki drążków kierowniczych ( koszt 210 zł z robocizną), tuleje stabilizatorów z tyłu i z przodu ( koszt 120 zł z robocizną). Klocki hamulcowe z przodu i z tyłu ( koszt 430 zł z robocizną) oraz tuleje drążka reakcyjnego ( 100 zł z robocizną). To wszysko poza klockami to zaniedbania poprzedniego właściciela. Pozatym olej i filtry.
~rasheed
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Właściwie, to nie zepsuło się w 300M nic takiego, co uniemożliwiłoby jazdę, bądź dojazd do warsztatu. Z poważniejszych usterek: wspomniana wyżej linka lewarka, łożysko tylnego koła, parownik klimatyzacji. Z mniej poważnych usterek: żarówki świateł pozycyjnych, klema akumulatora, elementy gumowe zawieszenia.
~jogi babu
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
pierdoły. tanie, dostępne. ale pisze to z perspektywy mieszkania w w-wie, gdzie są serwisy (oczywiście nieautoryzowane,ale amerykańskie). przykładowe ceny: jakieś tam drążki - 90zł sztuka termostat- 70zł czujnik wału rozrządu 200-250zł(nie pamiętam dokładnie) rozrząd cały 1900zł z robotą
~gall78
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Linka lewarka biegów(ta pomiędzy lewarkiem a skrzynią) Silniczek klapki nawiewu, Silniczek sprzyskiwaczy reflektorów( zamroziłem letni płyn i spaliłem) Oring na bloku silnika. Czujnik oleju. Wszystkie te usterki wystąpiły oczywiście jednorazowo na przestrzeni 8 lat eksploatacji.
~meehoo
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Odpukać... Wszystko działa i jest jak najbardziej sprawne. Pojawia się czasem problem (który występował też u kolegi w Pacificy), że zanika wyświetlacz od klimy. Trzeba kilka razy puknąć w niego delikatnie jednym palcem i obraz wróci :)
~maumig@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Wiadomo, że z takim przebiegiem i latami- zawsze coś jest do zrobienia, ale w moim przypadku są to raczej drobiazgi....sterowanie lusterkiem, czujnik cofania czy też awarii uległ tylni nawiew- wszystko usunięte w ciągu jednego dnia.
~ratmed-arek@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Myślę że takie elementy jak żarówki, płyny eksploatacyjne, klocki i tarcze hamulcowe to części które się zużywają podobnie w każdym aucie i należy je pominąć. A pomijając je to z żadnymi innymi drobiazgami nie miałem problemu.

Usterki Chrysler 300M

Chrysler 300M – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~OuTLaW_FG
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Poki co tylko pasek od wspomagania... i nie zeby sie popsul... po nocy, gdy byl zimny, przy maksymalnym skreceniu zdarzalo mu sie piszczec przez jakies pierwsze 5 minut. Wymienilem bo mnie denerwowal :)