Lista ocen Chrysler 300M 3.5 i V6 24V 252KM 185kW 1998-2004 (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ratmed-arek@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Widoczność bardzo dobra we wszystkich kierunkach. W sumie to nie wiem dlaczego niektórzy narzekają na \"widzenie do tyłu\"? Tylna szyba przejrzysta, a wspomniane przez innych użytkowników \"utrudnione widzenie przez szerokie tylne słupki\" skutecznie rekompensują nam boczne lusterka o bardzo dużej powierzchni. Osobiście nie mam problemów z parkowaniem (nie używam parktronica ani kamerki bo po prostu tego nie mam).
~meehoo
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Mógłby mieć trochę dłuższy kufer niż ma - ładniej by wyglądał :). Jeździłem dłuższym o prawie 30cm Concorde\'m a temu zaraz za tylną szybą kończy się klapa. 5 metrów, dla mnie nie stanowi, żadnego problemu. Jest obniżony mocno z przodu, więc trzeba pamiętać, żeby nie parkować blisko krawężnika. Co do przedniej i bocznych szyb... bez przesady, wszystko dobrze widać, niema problemu.
~jogi babu
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
tu tez trzeba się przyzwyczaić. ja nigdy nie miałem problemów z wyobraźnia przestrzenną więc radze sobie w nim dobrze,ale rzeczywiście z miejsca kierowcy nie widać ani maski z przodu a tył nie ma końca:) jak ktoś nie ma wyczucia , to czujniki pomocne. przód jeszcze można \"na oko\" ogarnąć, ale o tyle zapomnijcie:)
~gall78
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Dla mnie ok. Auto nie jest duże jak na produkcję zza oceanu i można się przyzwyczaić. Dla ułatwienia sobie parkowania z uwagi na dodatnie skosy z tyłu i przodu można się pokusić o kamerę lub czujniki, ale do gabarytów szybko się można przyzwyczaić.
~shaxsopot
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
To jest niestety pięta achillesowa tego auta, z drugiej strony nie ma się co dziwić samochód posiada pięć metrów długości i prawie dwa metry szerokości. Zaparkowanie tyłem bez czujników parkowania może sprawiać trudność. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
~Lucas
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Słaba widoczność, auto jest dosyć długie, maska schodzi ostro w dół, do tyłu jedynie lusterka, przez szybę nic nie zobaczymy. Kwestia przyzwyczajenia i zalecane czujniki parkowania.
~rasheed
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Ocena przeciętna przez duże słupki i duży kąt nachylenia przedniej szyby. Latem, przy słonecznej pogodzie, odbija się w niech tapicerka. Przydałby się czujniki parkowania.
~maumig@wp.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Jeździłem autami, które miały lepszą widoczność. Niestety nie można mieć wszystkiego:) Jest to auto w którym siedząc- nie zobaczysz przodu maski ani też tyłu:)
~Vette (tagra2@wp.pl)
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Do przodu i na boki bardzo dobra. Przy cofaniu radzę nauczyć się korzystać z lusterek. Pomocny jest również parktronic. U mnie oryginalny i działa rewelacyjnie.

Usterki Chrysler 300M

Chrysler 300M – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~....
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
jeśli ktoś potrafi korzystać z lusterek to poradzi sobie w każdej sytuacji, gorzej jeśli ktoś chciałby tyłować jak maluchem patrząc w tylną szybę :)