Lista ocen Chrysler Cirrus (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Exchrysler
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
kilka wymian kabli WN w ciągu 4 lat, wymiany różnych części zawieszenia, pękające poduszki pod silnikiem i skrzynią, irytujący brak żarówek w handlu (US), klocki znikające w oka mgnieniu, zjadanie tarcz hamulcowych.... starczy. Generalnie jednak wewnątrz kabiny nic nie nawala i powoduje wrażenie komfortu podczas eksploatacji.
~walley18@interia.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Tu kończą sie pochwały: zawieszenie się sypie na potęge, z elektryką są często problemy, ostatnio wymieniałem komputer silnika, przez co auto stało pół roku u mechanika, bo nikt nie wiedział co się stało... Antena się nie chowa, jedna szyba się nie otwiera... Pierdoły ale tego nie powinno być.
~berezy@02.PL
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
pomimo pekniecia uszczekii w skrzyni biegow zawsze dowiozl mnie do domu.niema co sie oszukiwac nie jest to lider bezawaryjnosci ale zawsze mozna sobie kupic jakies tanie niemieckie auto np.volksvagena czy cos
~Kubu$ z Narzeczoną kuba87@yahoo.com
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Auto kupiłem z kilkoma pierdółkami, które sukcesywnie muszę likwidować ale i tak nie jest źle, zważywszy na cenę używanych, które za takie auto, są śmiesznie niskie.
~jarecki
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
przy otwieraniu drzwi pasażera na opuszczonej szybie blokada drzwi zbiła szybę z niewyjaśnionych do dzis przyczyn
~Mietek
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
w warsztacie psują nie naprawiają, trzeba wiedzieć jak się obchodzi z autem a wszystko jest OK
~punto2901@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Gdy coś się zepsuje należy to od razu wymienić ponieważ jeden element zależy od drugiego.
~Aneta S.
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
uszczelki przy drzwiach, gł. kierowcy do wymiany. silniczki w lusterkach bocznych do wymiany.
~Zientas ztl@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Nie działa obrotomierz (czasem działa :) i świeci się "ABS" - muszę to niebawem zrobić.
~Lincoln
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
małe problemy głównie z mojej winy ( niedopatrzenie płynu w chłodnicy)