Lista ocen Chrysler Cirrus (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~berezy@02.PL
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
j/w. i pomimo ze jezdze chryslerem z 1996 r. nie ma mowy o jakichkolwiek trzeszczeniach w desce rozdzielcej jak ma to to miejsce w innych popularnych samochodach/kiedys zapatrzylem sie w modelke niemiecka ktorej imienia nia pomne i kupilem jeden z pierwszych egzemlarzy citroena xsary i jeszcze w ramach gwarancji naprawialem skrzynie biegow i wymienialem panewki bo cos chlopcy w fabryce namieszali/
~Exchrysler
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Mocny, niezawodny wolnoobrotowy silnik. Skrzynia automatyczna do pewnego momentu działała sprawnie i niezawodnie. Po pewnym czasie jednak, po rozgrzaniu, zaczęły \"wypadać\" biegi, skrzynia \"kopie\" i wypina. Podejrzewam że planetarki poszły, koszt naprawy min 4-5 tysięcy :-( i brak gwarancji że za rok-dwa znowu się coś nie zwali. Mało fachowców od naprawy skrzyń.
~punto2901@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Skrzynia biegów,podatny na wilgoć,pompa piszczy chyba ma już dosyć,obrotomierz przerywa. Gliny mnie złapały,musiałem wymienić przednie światła i założyć z tyłu przeciw mgielne! W serwisie krzyknęli 6300!!! Pokazałem im coś i pojechałem do Poznania na giełdę,zapłaciłem 500 zł na nowe od Stratusa! Chodziło o to że kierunki się palą i brak chomologacji.
~walley18@interia.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Uszczelke pod głowicą też zrobiłem, pompa paliwa, pompa oleju w skrzyni biegów, wszystko w zawieszeniu już kilka razy, ale to akurat przez stan naszych bezdroży...
~Aneta S.
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
po przebiegu ok. 85000 sidaja kolejno różne rzeczy: transmisja, pasek rozrządu, pompa wodna, EGR, stabilizator, aparat zapłonowy.
~Magda
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Teraz wymieniam bebny z tył ciężko trafić na pasujące częsci to samo było z klockami hamul.
~Kubu$ z Narzeczoną kuba87@yahoo.com
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Mniej więcej jak wyżej... Nic WIELKIEGO się nie działo ( odpukać )
~jarecki
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
brak poważnych usterek należy na czas zrobić w aucie co należy
~zuraw201@wp.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
rozwalil sie caly tylny chamulec i zepsul sie aparat zaplonowy
~Walker
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
jak twierdza mechanicy zadelikatny na polskie warunki